The Witcher oyun serisinden en sevilen kadın karakter ve nedeni

Pokemon Ferhat

Centipat
Şu an aklıma takıldı. Sizce en güzel, en iyi kalpli kadın karakterler hangileri ve neden? İlk üç diye sıralama yapabilirsiniz. Bu arada lütfen sadece The Witcher 3'ten değil de ilk oyunlardan da karakter söyleyin. Anlamı olur o zaman belki de.

Son düzenleme:
Sahirelerin hiçbiri tam olarak iyi değil gözümde aslında hiçbir karakter tam olarak iyi değil Witcher evreninde. Ama illa cevap olacaksa cevabım Shani, Ciri olabilir veya kitaplardaki Nenneke olabilir.

En sevdiğim diyemem ama sanırım en iyi kalplisi Shani olabilir. Triss ve Yen'i zaten saymıyorum. Triss tam bir yılan, Geralt'ın geçmişini ve Yennefer ile ilişkisini anlatmadan direkt kendi lehine kullanıyor hafıza kaybını. Yennefer'ın Geralt'a saygısı yok, kibirli ve kaba. İşte Shani'de böyle bir şey yok.

Triss is the definition of underrated. #TheWitcher3 #PS4 #WILDHUNT ...

Net triss

En sevdiğim diyemem ama sanırım en iyi kalplisi Shani olabilir. Triss ve Yen'i zaten saymıyorum. Triss tam bir yılan, Geralt'ın geçmişini ve Yennefer ile ilişkisini anlatmadan direkt kendi lehine kullanıyor hafıza kaybını. Yennefer'ın Geralt'a saygısı yok, kibirli ve kaba. İşte Shani'de böyle bir şey yok.
Ben de Triss ve Yenn'i sevmiyorum. Triss arkadaşının sevgilisini ayartabilecek kadar iğrenç, Yenn de bize ameleymişiz gibi davranıyor

Geri
Yukarı