The Witcher® 3: Wild Hunt Yeni Nesil Güncellemesi Destekli AMD Adrenalin 22.11.2 Sürücüsü Çıktı

Bunu yükleyince The Witcher oyununda ne gibi bir değişiklik olacak?
Aralıkta çıkacak Gen-Update için uygun hale getirildi şuanda kartlar. Gen-Update ile değişecekler:
''Orijinal oyuna kıyasla düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirmeyi içerecek. Bunlar arasında ışın izleme desteği, konsollarda daha hızlı yükleme süreleri ve diğer pek çok şeyin yanı sıra deneyime entegre edilmiş çeşitli modlar yer alıyor.''

Aralıkta çıkacak gen-Update için uygun hale getirildi şu anda kartlar. Gen-Update ile değişecekler:
"Orijinal oyuna kıyasla düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirmeyi içerecek. Bunlar arasında ışın izleme desteği, konsollarda daha hızlı yükleme süreleri ve diğer pek çok şeyin yanı sıra deneyime entegre edilmiş çeşitli modlar yer alıyor."

Şu an Witcher 3 modları ne olacak peki tek merak ettiğim bu şu an.
Misal nexusmod da ki Witcher 3 modları.

Control'de 6700 XT ile RT açınca ilk 2 ayarda problem yaşamıyorum ama diğerlerini seçmeye başlayınca performans düşüşü oluyordu. The Witcher'ın grafik zenginliğini düşünürsek 6700 XT ile RT üzücü olacak.
Ben RX 6500 XT kullanıyorum. RT açsam hazin sonla karşılaşırım yüksek ihtimalle 😐🤣. Zaten Deliver us the Moon'da açmayı denedim 25 FPS oldu oyun.
1669928349726.png

Yeni konular

Geri
Yukarı