The Witcher Wild Hunt Türkçe Yama hatası

MEHMET TATLI

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Research&Development Engineer
Hacı oyuna Türkçe yama yapmıştım ve gerçekten çok şahane olmuştu. Geçen steam'den oyun dosyalarını doğrula dedim. 12 dosya eksik dedi ve tekrar indirdi. Sonra oyundaki Türkçe yama bozulmuş. Bende tekrar kurdum ancak başlangıçtaki açılış videosu Türkçe altyazılı ama menü ve oyun ingilizce. Lütfen yardım edin.

Oyun güncellendi ise belki yamanın da güncellenmesi gerekiyor olabilir.

1.2 versiyonu ile türkçe yama çalışmıyor maalesef. Yamanın güncellemesi gerekiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yamanın altında 1.21 sürüm ile uygundur yazıyor Recep Bey. Bende şu yöntemi izledim, belki aynı sorunu yaşayanlar olursa onlara da yardımcı olmuş olurum;
yama kurulumu yaparken oyunun kurulu olduğu dizini seçmemi istedi, bende masaüstüne yeni bir klasör oluşturup bu dizini seçtim. Sonra masaüstündeki klasöre çıkardığı dosyaları kendim oyun dizininde yerlerine kopyaladım. Yama oyunun İngilizce dil dosyalarını çıkarıyormuş gibi gözüküyor ancak isimleri İngilizce dahi olsa Türkçe'ye çevirilmişler. Üşenmedim tek tek kopyaladım ve şimdilik düzgün çalışıyor.
Sağolun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı