The Witcher'a Little Sacrifice'ın sonundaki gönderme

okansen14

Hectopat
Kader kılıcı isimli ikinci kitapta geçen 'küçük bir özveri' kısa hikayesinin sonunda bulunan göndermeyi bana açıklayabilecek Witcher severleri bekiyorum.
Sabaha karşı, gün daha ağarmadan aç ve öfkeli bir kurt adam ormandaki döşeğe yaklaştı ama şarkı söyleyenin Dandelion olduğunu anlayınca durup bir süre dinledi, sonra yoluna gitti.
Evet bu bölümden hiçbir şey anlayamadım, yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada bu hikaye hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum. Ben iki gündür etkisinden çıkamadım. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey olması mı lazım? Ben bir şey çıkaramadım. Hikayeyi beğenmişitim okurken. Witcher'ın ilk 2 kitabı bence çok iyi zaten.

Bir şey olması mı lazım? Ben bir şey çıkaramadım. Hikayeyi beğenmişitim okurken. Witcher'ın ilk 2 kitabı bence çok iyi zaten.

Witcher Fandom sitesinde kurtadam göndermesini beğendim tarzı yorumlar yapıldığını gördüm ama ne olduğunu açıklayan çıkmamış. Bence kesinlikle bir gönderme barındırıyor.

Kusura bakmayın yoğunluktan dönüşüm çok geç oldu maalesef . İşin kötü tarafı 1,4,5,6 ve 7. kitapları bulabildim evde ama kitabı okuyanlarla istişare ettim. Sonuç için spoiler vermek istemiyorum fakat net birşey söylemem gerekirse o da; Dandelion çok özellikli ve çok yönlü bir karakter(daha fazla ileri gitmek istemiyorum :) ). Eşlerinin yatağına sokulduğu soylular ve bazı krallıkların üst düzey yöneticileri dışında öyle çok bir düşmanı yok. Ayrıca balatları herkes tarafından seviliyor ve biliniyor. Romanda da farkettiğiniz üzere her insandışı yaratık aslında bulunduğu durunmdan hoşnut değil. İçlerindeki son insan kalıntısını bir şekilde korumaya çalışıyorlar ve unutmamak için çabalıyorular( tabi ne kadar başarıyorlar orası meçhul)( 5,6 ve 7. kitaplarda buna sıkça rastlıyoruz). Orada o kurtadamın hissettiğide bu olsa gerek diye düşünüyorum. Orada Dandelion belki de içindeki son insan kalıntısına seslenmiş olabilir. Yazar ucu açık bırakmış :) tekrar gecikmem için çok özür diliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı