Thermal Grizzly Hydronaut vs Kryonaut

Şu an steam PUBG oynuyorum. Cihazı önce windows güç seçeneklerinden yüksek performansa alıp sonra MSI Dragon Center üzerinden yüksek performans alıyorum. Bunu belirtiyorum çünkü tam tersi sırayla yapınca performans farkı oluşuyor nedense. Sonrasında Throotlestop açıyorum. Kendi ayarladığım notebook stand ve fanı üzerinde kullanıyorum. İşlemci 75-78 derece ekran kartıda 70 derecede çalışıyor. 80 dereceyi hiç görmüyorum.
Kryonaut da aynı değerleri veriyor. Macunlar sağlam. Pump out vs. olmadı muhtemelen. Serviste de deneyimli birine denk gelmiş cihazım, macunu iyi sürmüş.
Adamlar sağlam macun yapmış. İlaç gibi geldi.

Hocam konuyu güncelleyebilir misiniz?
Şu an stant ve harici fan kullanmıyorum. Laptop ekran kapalı ve fanları sessiz profilde çalışıyor. Windows güç profili performansta MSI güç profili de performansta bu şekilde işlemci en yüksek 80 ekran kartı en yüksek 65 dereceye geliyor. Şu an oynadığım oyun Valorant. Oda sıcaklığı 25-30 derece arası değişiyor.

Şu an stant ve harici fan kullanmıyorum. Laptop ekran kapalı ve fanları sessiz profilde çalışıyor. Windows güç profili performansta MSI güç profili de performansta bu şekilde işlemci en yüksek 80 ekran kartı en yüksek 65 dereceye geliyor. Şu an oynadığım oyun Valorant. Oda sıcaklığı 25-30 derece arası değişiyor.
Hangi macundu bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı