Thermal Grizzly termal macunu kaliteli mi?

DarkSays

Hectopat
Daha fazla  
Az önceki bir konuda arkadaş MasterGel adlı bir termal macunu sürdüğünü ve Monster'ın kendi termal macununda oyundayken 90 derece kendi sürdüğünde ise 72 dereceye kadar düştüğünü söylüyor. Thermal Grizzly termal macunu kaliteli mi?

Termal macunlar arası 18 derece fark etmez. Büyük ihtimalle Monster'ın kullandığı macun zamanla eskimiştir ve dizüstü de tozlanmıştır veya ilk montajda doğru sürülememiştir.

Fark ediyor hocam, birkaç yıllık eski bir MX4 sürülüydü benim laptopumda, yaklaşık birkaç hafta önce thermal grizzily kryonaut geçtim ısılar gerçekten mükemmel Forza oynarken bile 74 civarlarında takılıyor laptopum, ekran kartım ise 69 70.

Az önceki bir konuda arkadaş MasterGel adlı bir termal macunu sürdüğünü ve Monster'ın kendi termal macununda oyundayken 90 derece kendi sürdüğünde ise 72 dereceye kadar düştüğünü söylüyor. Thermal Grizzly termal macunu kaliteli mi?

MasterGel kullanmadım ancak thermal grizzily kryonaut modelini önerebilirim.

Termal macunu olarak marka adında iyi ama hangi modelini onu kullandığında bağlı bu kadar derece farkı. Bende aynı farkı gördüm ama şöyle önceden stok fan kullanıyordum ve bilgisayarcını sürdüğü macunla beraber sistem yük altında 90° gördüm hatta işlemcinin dibinde ki plastik yamulmuştu sonra kule tipi soğutucu ya geçtim yanında işte bu dediğiniz marka geldi onunla beraber kullandım testte yük altında 65° düştü yani biraz fark soğutucudan kaynaklı. Fark böyle ortaya çıkar.
Not: Bilgisayarcının sürdüğü macun 1 aylıktı.

Termal macunu olarak marka adında iyi ama hangi modelini onu kullandığında bağlı bu kadar derece farkı. Bende aynı farkı gördüm ama şöyle önceden stok fan kullanıyordum ve bilgisayarcını sürdüğü macunla beraber sistem yük altında 90° gördüm hatta işlemcinin dibinde ki plastik yamulmuştu sonra kule tipi soğutucu ya geçtim yanında işte bu dediğiniz marka geldi onunla beraber kullandım testte yük altında 65° düştü yani biraz fark soğutucudan kaynaklı. Fark böyle ortaya çıkar.
Not: Bilgisayarcının sürdüğü macun 1 aylıktı.

Bilgisayarın kendi soğutucusunun maksimum hızı 6544RPM.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı