Thermaltake Smart Pro RGB 850W Bronze alınır mı?

Bütçen artmıyorsa ve bir sorunu olmadığından eminsen bence alınabilir.

Yani 1000 TL'nin altında bütçem. Geçmemeye çalışıyorum.

İyiymiş, garantisi 7 yıl zaten. Kullanım durumu hakkında bilgi alabilirseniz, alınır gibi.

"
sürekli smart fan modunda kullanıldı fanı bile fazla çalışmamıştır

oyun pek fazla oynamadıgım için masa üstü işlemlerde kullanılan bir pc de kullanıldı"

Böyle açıklaması.

Yani 1000 TL'nin altında bütçem. Geçmemeye çalışıyorum.

"
sürekli smart fan modunda kullanıldı fanı bile fazla çalışmamıştır

oyun pek fazla oynamadıgım için masa üstü işlemlerde kullanılan bir pc de kullanıldı"

Böyle açıklaması.

Pek zorlanmamış gözüküyor. 1000 TL bütçede sıfır olarak böyle bir güç kaynağına yaklaşmak zor. İkinci el piyasasında da enteresan bir fiyatlandırma mevcut. Tercih edilebilir duruyor.

Pek zorlanmamış gözüküyor. 1000 TL bütçede sıfır olarak böyle bir güç kaynağına yaklaşmak zor. İkinci el piyasasında da enteresan bir fiyatlandırma mevcut.

Çok doğru. Günlerdir araştırıyorum. 750W'ya kadar normal. Ama 850W'a yükselince fiyatlar 2-3 katına çıkıyor. O yüzden karar veremedim. Sistemi de kötü bir PSU'ya emanet etmek de istemiyorum.

Çok doğru. Günlerdir araştırıyorum. 750W'ya kadar normal. Ama 850W'a yükselince fiyatlar 2-3 katına çıkıyor. O yüzden karar veremedim. Sistemi de kötü bir PSU'ya emanet etmek de istemiyorum.

Smart Pro 850W genel olarak orta üst seviyede bir PSU. Yeterli korumalara ve düzgün bir iç yapıya sahip, denklerine nazaran filtre kapasitorleri ikinci sınıf ama bulk kapasitör Japon (Rubycon olmalı). Voltaj regülasyonu ve ripple değerleri de gayet iyi bir model.

Geri
Yukarı