Thermaltake TG4 termal macun alınır mı?

ozkanprp

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Vatan'a gittiğimde çalışana overclock için termal macun almak istediğimde oradaki en iyi macun olarak Thermaltake tg-4 macununu gösterdi. Fiyatı ise orada 60TL şu an internette stokta olanı bulamadım. Arctic MX-4 almayı düşünüyordum ama dışarda herhangi bir bilgisayarcıda bulamadım ve termal macununa şimdi ihtiyacım var. Kargo bekleyemem. Sizce alınır mı? Termal macun iyi midir tavsiye eder misiniz?

Bugün Vatan'a gittiğimde çalışana overclock için termal macun almak istediğimde oradaki en iyi macun olarak Thermaltake tg-4 macununu gösterdi. Fiyatı ise orada 60TL şu an internette stokta olanı bulamadım. Arctic MX-4 almayı düşünüyordum ama dışarda herhangi bir bilgisayarcıda bulamadım ve termal macununa şimdi ihtiyacım var. Kargo bekleyemem. Sizce alınır mı? Termal macun iyi midir tavsiye eder misiniz?
Aşırı kötü sayılmaz ama MX-4 macundan çok daha kötü.
Mağaza zorunlu ise bunu alabilirsin. Hem daha ucuz hem de iş görür bir macun. Şu teste bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ya maalesef bekleyecek zamanım yok çok overclock yapmayı düşünmüyorum zaten ama yaparsam herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Çıkarmasın sıkıntı bana yeter şimdilik. Gittiğim mağazada Xigmatek termal macun yoktu stoğu kalmamış herhalde. Ama Thermaltake sıkıntı çıkarır diyorsanız almayayım.

Sistemim bu özetle:
Ryzen 5 1600 12nm.
RX570 8 GB.
B450M-S2H.

Geri
Yukarı