Thermaltake Toughpower Serisi Nasıldır?

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B
W

Wero

Ziyaretçi
Herkese merhabalar. Yeni bir sistem toplamak üzere PSU olarak Thermaltake Toughpower 750W 80+ Gold Full Modular modelini beğendim. İnternette hep Smartpro hakkında inceleme var. Başka PSU önerilerinizde varsa düşüncelerinizi almaktan mutluluk duyarım. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Bende PSU bakıyorum 750w dolayında.

PSU Tier List Updated

Burada test edilen PSUlar kalitelerine göre listelenmiş . Şu an bende buna bakarak alışveriş yapmaya çalışıyorum. Pazartesi günü Christmas belki indirim olabilir. Amazon gibi sitelere de bakmayı unutmayın. İyi alışverişler..

Merhabalar. Bende PSU bakıyorum 750w dolayında.

PSU Tier List Updated

Burada test edilen PSUlar kalitelerine göre listelenmiş . Şu an bende buna bakarak alışveriş yapmaya çalışıyorum. Pazartesi günü Christmas belki indirim olabilir. Amazon gibi sitelere de bakmayı unutmayın. İyi alışverişler..
Teşekkürler hocam. Amazon’a falan baktım yılbaşındaki indirimleri bende bekliyorum :d

Toughpower 750 watt 80+ Gold Full Modüler olan versiyonu 600 TL civarı sanırım. Bu paraya Corsair RM750x almak daha mantıklı olur. Bolca incelemesini bulabilirsiniz, stabilite ve bileşen kalitesi bakımından oldukça güvenilir bir model. Corsair'in sitesinde 10 sene, İnventus'un sitesinde 7 sene garantili olduğu belirtiliyor. (Sanıyorum Türkiye'de sunulan garanti süresini biraz kırpmışlar.)

Corsair RM750x 750W Review

CORSAIR CP-9020092-WW RMx Serisi RM750x 750W 80+ Gold tak çıkar kablolu Güç kaynağı - inventus

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı