THERMALTAKE Toughpower XT 775W PSU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pröfösör

Hectopat
Merhaba arkadaşlar aldığım Corsair güç kaynağının bozulması nedeniyle yeni bir güç kaynağı aramaya başladım,ve başlıktaki Thermaltake'yi buldum.Galiba mevsres arkadaşımda bu güç kaynağını kullanıyor.Şimdi bir kaç soru soracağım.

1.'si
Acaba sesli mi,sessiz mi çalışıyor ?
2.'si
Şimdiye kadar bir sorun çıkarttı mı ve elverişli mi ?
3.'sü
Kaliteli ve sorun çıkartmayan bir alet mi ?

İşte alacağım yerde burası
Link: THERMALTAKE Toughpower XT (TPX-775MPCEU) 775W APFC 14 cm Fan Güç Kaynağı - Ürün Kategorileri
Bugün almam gerekiyor lütfen cevaplarınızı eksik etmeyin :)

Nasıl kalitesiz oluyor ? Thermaltake kaliteli bir marka. Gayet iyi bir PSU. 80+ Bronze,775W,%89 verimlilik ve modüler. Daha ne olsun ?

Ben bu PSU'yu almadan önce Türkiye'de ve yabancı RUS sitelerinde bile araştırdım, herkes önerdi. :)

Ama çok ta sessiz olduğu söylenemez açıkcası, yani sonuçta içinde kocaman bir fan var sessiz çalışmasını beklememek lazım. Ama çok sesli de değil, süper sessiz de değil.

Ama tam bir performans canavarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake en kaliteli markalardandır. Hem modüler, hem de 80+ silver olduğundan dolayı tercih edilmelidir. Cooler Master modüler kablo değil (görsellerde ve sitesinde de yazmıyor) ve 80+ bronze sertifikalıdır. Tercihini Thermaltake'ten yana yapmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı modeli yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Üst seviye sistemler dahil, herhangi bir sorun yaşamadım. Oldukça da sessiz çalışıyor.

HX750 abartı bence gerek yok, Toughpower 775 Watt alıp o fiyat farkına 600T kasasını alırsın.

C70 de güzel kullanıyorum. Kasaya yandan bakınca inanılmaz şık duruyor. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı