Thermaltake TRS2 650W alınır mı?

Ben size bir yöntem sunayım.

XPG Pylon'u %10 indirim ile alabilirsiniz.

NAYS uygulamasını indirip üye olun. Sanal kartınız ile sunduğum Trendyol linki üzerinden ürünü indirim dahilinde edinin. Bütçenizi aşmadan kaliteli bir şeye yönelmiş olursunuz.
tamam nasıl yapıcam açıklar mısınız detaylı lütfen çünkü 920tl dışında 5 kuruş param yok ve bu halde oyunda pek oynanmıyor.

Tamam nasıl yapacağım açıklar mısınız detaylı lütfen çünkü 920TL dışında 5 kuruş param yok ve bu halde oyunda pek oynanmıyor.
NAYS uygulamasını telefonunuza indirin. Bilgilerinizi girerek üye olun. Bu uygulamada sanal kartınızın olduğu bir bölüm mevcut. Trendyol üzerinden alışveriş yaparken bu sanal kart bilgilerini girerek alışverişi tamamlayın. Zaten ödeme ekranında anlık olarak %10 bir indirim sağlanacak.

NAYS uygulamasını telefonunuza indirin. Bilgilerinizi girerek üye olun. Bu uygulamada sanal kartınızın olduğu bir bölüm mevcut. Trendyol üzerinden alışveriş yaparken bu sanal kart bilgilerini girerek alışverişi tamamlayın. Zaten ödeme ekranında anlık olarak %10 bir indirim sağlanacak.
tamam deneyeceğim ama bu psu 550 watt ileri dönük sorun çıkarmasın yani tt ile çok fark var mı aralarında değeecek o 650watt ondan soruyorum.

tamam deneyeceğim ama bu psu 550 watt ileri dönük sorun çıkarmasın yani tt ile çok fark var mı aralarında değeecek o 650watt ondan soruyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı