Thermaltake V200 vs J25

mrat.ak

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
ÖGG
Selamlar arkadaşlar, yeni bir sistem hazırlıyorum neredeyse tamamladım fakat bu iki kasa arasında çok kararsız kaldım. Sizce hangisini ne sebeple tercih etmeliyim? Sizlerden ricam bu 2 kasa arasında tercih yapmanız 🙂

İkisi arasından J25. Maksimum bütçeyi söylerseniz alternatif sunabiliriz.
J25’i tercih etmenizde ki sebep nedir hocam? V200 biraz daha göze hoş geliyor gibi geldi bana yaptığım incelemeler sonucu.
Bütçe konusunda şöyle bir durum var her 2 kasayıda uygun fiyata kapalı kutu satan bir arkadaşım var 1’er tane kalmış elinde bir tanesini alacağım.

Evet bende tam o konu yüzünden kararsız kaldım yoksa direk v200’ü alacaktım ama şunu belirtmek istiyorum çok ağır oyunlar oynamayacağım vede Sivasta yaşıyorum 12 ayın 6’sı kar kış 3’ü yağmur rüzgar 🙂 kalan 3 ayı serin yani öyle çok sıcak olmuyor

Selamlar arkadaşlar, yeni bir sistem hazırlıyorum neredeyse tamamladım fakat bu iki kasa arasında çok kararsız kaldım. Sizce hangisini ne sebeple tercih etmeliyim? Sizlerden ricam bu 2 kasa arasında tercih yapmanız 🙂

Özellikleri arasında hiçbir fark yok. Sadece hava sirkülasyonları konusunda bir bilgim yok. Ama bence hangisinin tasarımı daha çok hoşunuza gittiyse onu alın özellikleri aynı. :)

Hava akışı konusunda J25 modeli bir adım önde hem sağ hem sol kenarlarında hava sirkülasyonu sağlayacak delikler mevcut, V200 modelinde sadece sol tarafta var ama v200 tasarım olarak göze daha hoş geliyor.

Geri
Yukarı