THERMALTAKE Versa J23 Kasa Sıcaklık Sorunu

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
THERMALTAKE Versa J23 RGB 650W Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA kasa ve ekran kartı olarak bunlar var. Hazır sistem olduğu için kasayı değiştiremedim. Yan kapak açıkken ekran kartı 70 dereceyi geçmiyor ve performans olarak çok memnunum. Fakat yan kapağı takınca kasa önü Mech olmadığı için 75 derecelerde geziyor. Yukarı 2 fan taksam veya öndeki cam paneli zorlayarak çıkarsam ekran kartı kaç derece olur? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
internette Ön panele fan ızgarası takılan videolar da mevcut kasa ile tam uyumlu olur mu bilmiyorum ama.
Öndeki cam panel çıkıyor fakat çok tozlanıyor ve ses ciddi anlamda artıyor.Öne hava akışını olumlu yönden etkileyecek ızgıralar satılıyorsa çok işime yarar. Satılmıyorsa delik açacağım çünkü yan kapağı açınca kulaklık takmam gerekiyor.O mech ızgaraları nerden bulabilirim ve benim kasaya uyup uymayacağını nasıl anlayabilirim?

@WaIter White yanlış bilmiyorsam metre halinde satılıyor, kendiniz kasaya uygun kesip yerleştiriyorsunuz. Endüstriyel ürün olduğu için bulmanız zor olmaz, ama nerede satıldığını maalesef bilmiyorum. Bulabilirseniz delik açmaktan daha mantıklı olur diye düşünüyorum, açacağınız delikler kadar kasa içine toz çekmeyecektir.

Bahsettiğim şeyin resmini ekledim. Teldeki delikler küçük olursa daha iyi olacaktır.

Dosya Ekleri

• images-2.jpeg
    images-2.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 38
1- Sharkoon bilgisayar kasası FAN ÖN FİLTRESİ KASA FİLTRE Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
2-https://urun.n11.com/overclock-urunleri/pvc-fan-filtresi-P235719776
bunlar gibi
Teşekkürler. Biraz araştırıp kasama uygun bir tane bulmaya çalışacağım.
@WaIter White yanlış bilmiyorsam metre halinde satılıyor, kendiniz kasaya uygun kesip yerleştiriyorsunuz. Endüstriyel ürün olduğu için bulmanız zor olmaz, ama nerede satıldığını maalesef bilmiyorum. Bulabilirseniz delik açmaktan daha mantıklı olur diye düşünüyorum, açacağınız delikler kadar kasa içine toz çekmeyecektir.

Bahsettiğim şeyin resmini ekledim. Teldeki delikler küçük olursa daha iyi olacaktır.
Delik açınca kötü görüntü olmasından biraz çekiniyordum.Bunlardan bulmaya çalışacağım.Cevabınız için de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı