Thermaltake Versa T25 kasa ön paneli nasıl temizlenir?

Zeus0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Kasam Thermaltake Versa T25 kasam var. Ön panelini nasıl temizleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasanızdan memnun musunuz? Ben de aldım da merak ediyorum acaba nasıl diye.

Açık konuşmak gerekirse daha iyi versiyon alınabilir güzel 3 fanlı bir ekran kartı var bende gayet iyi destekliyor ama daha iyi hava akışı daha iyi olabilir bir kasa daha iyi olur

Açık konuşmak gerekirse daha iyi versiyon alınabilir güzel 3 fanlı bir ekran kartı var bende gayet iyi destekliyor ama daha iyi hava akışı daha iyi olabilir bir kasa daha iyi olur.

Hocam ben de uygun bir hazır sistem aldım. Hazır sistem de mecbur Rampage kasa vs PSU gördüğüm için bu kasayı ve PSU'yu seçtim. Pişman eder mi? (genel de FPS oyunları oynuyorum Valorant, CS)

Hocam ben de uygun bir hazır sistem aldım. Hazır sistem de mecbur Rampage kasa vs PSU gördüğüm için bu kasayı ve PSU'yu seçtim. Pişman eder mi? (genel de FPS oyunları oynuyorum Valorant, CS)

O zaman en doğru seçimi yapmışsın diyebilirim pişman etmez bütçeni bilmiyorum ama daha iyileride var

O zaman en doğru seçimi yapmışsın diyebilirim pişman etmez bütçeni bilmiyorum ama daha iyileride var.

Hocam inşallah sorun çıkarmaz ya bir de biliyor musunuz ilk aldığım sistem bu :)
Hocam iyi almış mıyım sadece Valorant CS oynayacağım. Ağır oyunda belki RDR 2 oynarım.

Dosya Ekleri

• Vok ss.PNG
    Vok ss.PNG
    104,8 KB · Görüntüleme: 52
Hocam inşallah sorun çıkarmaz ya bir de biliyor musunuz ilk aldığım sistem bu :)
Hocam iyi almış mıyım sadece Valorant CS oynayacağım. Ağır oyunda belki RDR 2 oynarım.

Benim sistemime aşırı benziyor bu arada sonuna kadar istediğin oyunu oynarsın benim de ilk sistemim bu

Yeni konular

Geri
Yukarı