THH Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Geçen ay ben de iptal etmeye çalışmıştım. Oradaki adam, telefon etseniz, mail atsanız bile yeter demişti ama bakanlığın sitesinde yüz yüze başvuru yapılmalı ve iptal dilekçesi verilmeli diyor.

Geçen ay ben de iptal etmeye çalışmıştım. Oradaki adam, telefon etseniz, mail atsanız bile yeter demişti ama bakanlığın sitesinde yüz yüze başvuru yapılmalı ve iptal dilekçesi verilmeli diyor.
Başvuruyu abimin e-devleti üzerinden yapmıştım kendisi de vardiyalı çalıştığı için müsait olmuyor,bunun bir çözümü yok mu acaba?

Başvuruyu abimin e-Devlet'i üzerinden yapmıştım kendisi de vardiyalı çalıştığı için müsait olmuyor, bunun bir çözümü yok mu acaba?

Aynı görevli, iptal için herhangi bir yakını gelebilir demişti. Ama dediğim gibi bunlar bakanlığın sitesindeki bilgiler değil, her ilçede geçerli olmayabilir. Ayrıca şu an çok fazla başvuru olduğu için gündeme alınması en erken 1 ayı bulur.

Aynı görevli, iptal için herhangi bir yakını gelebilir demişti. Ama dediğim gibi bunlar bakanlığın sitesindeki bilgiler değil, her ilçede geçerli olmayabilir. Ayrıca şu an çok fazla başvuru olduğu için gündeme alınması en erken 1 ayı bulur.
Bu bilgileri aldığınız görevli ile nasıl iletişime geçtiniz? ALO 175 Üzerinden mi?

İptal dilekçesini götürdüğümde gelmeme gerek olmadığını söylemişti. Detaylı sorunca bunları söylemişti.
Bugün ilçe tüketici hakem heyetini aradım iptal ettirmek istediğimi söyledim bana kimin adına başvuru yaptığımı sordular söyledim,Biz sizin yerinize iptal ettik dedi e-devlete girdiğimde gözüküyor hala
Şimdi de mail attm bakalım nasıl olacak

Bugün ilçe tüketici hakem heyetini aradım iptal ettirmek istediğimi söyledim bana kimin adına başvuru yaptığımı sordular söyledim,Biz sizin yerinize iptal ettik dedi e-devlete girdiğimde gözüküyor hala
Şimdi de mail attm bakalım nasıl olacak
Eğer iptal ettik dediyse sıkıntı yok, benim de aynı şekilde gözüküyordu ama iptal olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı