THH başvurusu nasıl yapılmalı?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Gaming.gen.tr sitesinden satın aldığım 9393,85 TL değerindeki sistemim cyber-10400F bana 27 Mayıs salı günü hasarlı olarak geldi.
Çok kötü halde geldi. 28 Mayıs günü tekrar kargo yoluyla Gaming.gen.tr'ye sistem ulaştı.
O günden beri beni oyalıyorlar, sitemin geleceği bile yok gibi ve müşteri hizmetleri yalan söylüyor.
Bende THH başvuruyorum.
Şimdi talep türü var. Hangisini seçmeliyim? Bedelin iadesini istiyorum. Param geri gelsin.

1-)6502 sayılı kanunda yer alan talepler.
2-)Ayıp oranında bedel indirimi.
3-)Bedel iadesini içeren sözleşmeden dönme.

1.maddeyi bilmiyorum hata yapmak istemiyorum. Ben bana paramın iadesini istiyorum. Hangisini seçmeliyim?

Bu konuyu incelediniz mi?

Hasarlı olarak mı teslim aldınız? Kargo şirketine rapor tutturdunuz mu?

İade durumuna gelince size sorulur, THH'in alacağı karara bağlı. Diyelim ki siz haklısınız. Tamir olsun diyebilir, indirim isteyebilir ya da paranızı iade isteyebilirsiniz.

Elimde 3 adet detaylı video var zaten arkadaşlar.
Kolilerin nasıl geldiği hakkında video. Sağını solunu kıyısını köşesini çekiyorum.
Sonra paket açılımı yapıyorum ve nasıl paketlendiğini ve paketi çıkarınca kasa ne halde görülüyor.
Kolinin paketlemenin ve kasanın ne halde olduğunu görebilceğiniz son video.
Ek olarak kasanın sağı solu arkasının fotoğrafları mevcut.

Elimde 3 adet detaylı video var zaten arkadaşlar.
Kolilerin nasıl geldiği hakkında video. Sağını solunu kıyısını köşesini çekiyorum.
Sonra paket açılımı yapıyorum ve nasıl paketlendiğini ve paketi çıkarınca kasa ne halde görülüyor.
Kolinin paketlemenin ve kasanın ne halde olduğunu görebilceğiniz son video.
Ek olarak kasanın sağı solu arkasının fotoğrafları mevcut.

Koli saglam ve icindekiler bozuk mu? O zaman dolandirilmissiniz. Umarim hakkinizi alirsiniz.

Koli saglam ve icindekiler bozuk mu? O zaman dolandirilmissiniz. Umarim hakkinizi alirsiniz.

Bu konuya bakın hemen 3 video var zaten. Konu detaylı ve akıcı ilerliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı