Thinkpad ve ThinkBook nereden bulunabilir?

sivurant

Hectopat
Soru başlıktaki gibi. Bahsettiğim modeldeki cihazları nasıl denerim? Hiçbir AVM'de bulamadım. İş cihazları oldugu için Vatan, Teknosa, MediaMarkt magazalarında yok.

Denemek için nerede bulabilirim?

Soru başlıktaki gibi. Bahsettiğim modeldeki cihazları nasıl denerim? Hiçbir AVM'de bulamadım. İş cihazları oldugu için Vatan, Teknosa, MediaMarkt magazalarında yok.

Denemek için nerede bulabilirim?

Lenovo Carbon X1 var bende hiç tavsiye etmem.

Peki neden? Bana MX450 ekran kartlı ve uzun şarj ömürlü ünivesite için cihaz lazım.

Magazalara gidip bakayım dedim 15 ve 14 inç karşılastıraıyım klavyesine bakayım dedim bulamadım hiç.
Eğer amaç sadece ama sadece iş ise Thinkpad mükemmel ama oyunsa bunu alın bence.

Peki neden? Bana MX450 ekran kartlı ve uzun şarj ömürlü ünivesite için cihaz lazım.

Magazalara gidip bakayım dedim 15 ve 14 inç karşılastıraıyım klavyesine bakayım dedim bulamadım hiç.

Şarj ömürleri aynı fiyat bandındaki Monster'ın bjr laptopu vardı ondan uzun değil emin olun masa başı çalışan insanlar için tasarlandı yani şarj süresi Max 2 saat.

Şarj ömürleri aynı fiyat bandındaki Monster'ın bjr laptopu vardı ondan uzun değil emin olun masa başı çalışan insanlar için tasarlandı yani şarj süresi Max 2 saat.
Monster oyun içinse almayın iş içinse de almayın bence. Lenovo thinkpad ya da HP nin iş laptopları işinizi görecektir.

Sizdeki model öyle olabilir mi çünkü oyun oynamayacagım programlama yapacagım.

Hayır canlı ders izlerken bile ilk alışta 3 saat zor gidiyordu sonra 1.5'a düştü.

Monster oyun içinse almayın iş içinse de almayın bence. Lenovo Thinkpad'ya da HP'nin iş laptopları işinizi görecektir.

Örnek verdim zaten Gaming PC almak daha mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı