This War of Mine vs Sheltered

Havenn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iki oyundan birini almak istiyorum ve sadece 11,45 TL'm olduğu için ikisini de alamıyorum. Fiyatları hemen hemen aynı. Bildiğim kadarıyla iki oyun da Survival tarzı (?), siz hangi oyunu önerirsiniz?

(Eğer 11 TL altı başka oyun önerileriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz.)

1624863717473.png

This War of Mine belli bi' noktaya kadar oynayabilirsiniz diye biliyorum. Farklı hikayelerden oluşan bölümleri var ama Sheltered tam tersi. Geliştirmeleri, insan bulmaları vesaire derken baya uzun bi' süre devam ediyor.

Ben Sheltered'ı daha çok seviyorum. İsterseniz YouTube üzerinden videolarını izleyip ona göre karar verebilirsiniz.

İkiside biraz farklı türde survival. Ben This war of mine'ı öneririm. Sheltered'ı This war of mine kadar oynayamadım. Dram ve gerlimi daha yüksek Twom'da ve daha gerçekçi geliyor. Geceleri loot için çıkıp karakteri kendiniz yönetiyorsunuz. Karakterlerin açlığı, sağlığı, morali daha detaylı. Belirli bir gün sayınız oluyor kurtulmak için, onu tamamlamanız gerekiyor. Hava koşulları da etkiliyor. Karakter çeşitliliği var ve belli çerçevede kendinizde oluşturabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı