Thodex ile İlgili Son Dakika Haberi

Habertürk'ün 15 dakika önce doğruladığı haberde, Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'in, yaklaşık 2 milyar dolar ile dün akşam ülkeden çıkış yaptığı belirlendi. Kaynak: Habertürk ( Tarihi dolandırıcılık )

2.000.000.000 Milyar Dolar = 16.398.600.000,000 Trilyon Türk Lirası (eski para ile).

Ben anlamadım; bir insan Binance, Poloniex gibi köklü ve büyük borsaları tercih etmek yerine neden bu tarz borsaları tercih eder ki -eğer parasına kıymet veriyorsa?
Milletin sevdiği analizciler ile anlaşma yaptılar, ünlüler ile anlaşma yaptılar. Ucuza doge vermişler galiba, bu sayede yine kendilerine çektiler.

Kolay yoldan kazanç desem. Millet 2 günde parasını 2 ye katlamak istiyor.
Binance'ta da faiz, kaldıraç gibi uygulamalar var. Örneğin BTCDOWN, BTCUP gibi yüksek kaldıraç opsiyonları da var.

Coinciler yarın bir gün o güvendiğiniz Binance da biz hacklendik deyip içini boşaltınca ağlamayın.
Binance da hack olayı yaşamıştı sanırım yakın bir tarihte. En güvenlisi tabii ki paranı senin bilgisayarında yüklü coin wallet'ında tutmak, veya Ledger Nano gibi bir cihaz.

Verdikleri milyonlarca DOGE yüzünden battılar.

Zaten bir belge var tam ne kadar doğru bilmiyorum ama, dağıttıkları DOGEl'eri satmışlar zaten dün hepsini. Not Stonks
Binance'ta da faiz, kaldıraç gibi uygulamalar var. Örneğin BTCDOWN, BTCUP gibi yüksek kaldıraç opsiyonları da var.

Binance da hack olayı yaşamıştı sanırım yakın bir tarihte. En güvenlisi tabii ki paranı senin bilgisayarında yüklü coin wallet'ında tutmak, veya Ledger Nano gibi bir cihaz.
Kesinlikle haklısınız, ama burası TR server ne olsa şaşırmam.

Birkaç tane Dogecoin almak için ne paralar gitmiştir ne canlar yanmıştır belki de yuvalar yıkılmıştır veya yıkılacaktır. Yazık olmuş.
Twittar da haberler hiç iç açıcı değil. Çok kötü olaylar var. Son parasını yatıranlar vs.

Eski para ile evet. Teşekkürler uyarı için belirtmeyi unutmuşum.
Ek olarak 2 milyar dolar 2.000.000.000 Dolar diye yazılır. 2.000.000.000 Milyar Dolar diye yazarsanız çok daha büyük bir para olur.
Thodex diye bir şirketi ilk defa duyuyorum. Umarım insanları dolandirmazlar.

Geri
Yukarı