Thodex ile İlgili Son Dakika Haberi

Habertürk'ün 15 dakika önce doğruladığı haberde, Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'in, yaklaşık 2 milyar dolar ile dün akşam ülkeden çıkış yaptığı belirlendi. Kaynak: Habertürk ( Tarihi dolandırıcılık )

2.000.000.000 Milyar Dolar = 16.398.600.000,000 Trilyon Türk Lirası (eski para ile).

Haber Güncelleme: Birçok gazetede de olay duyuldu, havalimanından çıkarken kameralara yakalanmış. Polis ofise gidip arama yapmış ve çalışanların ifadesini almış.
Denilene göre 2 Milyar Dolar sadece nakit para kısmı, bir de kayıp coinler olduğu, anonim cüzdanlara transferler gözüktüğü söyleniyor. Toplam vurgun 5 Milyar dolar bandında olabilir yazılmış. ( https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwif-6jtyZHwAhUMMuwKHQE0DXsQglR6BAgDEBI&url=https://twitter.com/halktvcomtr/status/1385165673974927360?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet&usg=AOvVaw33ZiDprwOtVyKRekGpJPGJ )

Paylaşılmış. Geç kalmışım.
Ezj4_yfXMAE4Bl6 (1).jpg

Ben de diyorum bu Thodex'i nereden tanıyorum. Pusholder adlı Twitter haber sayfası bunun reklamını veriyordu. Evet çok alakasız ama yazmak istedim. Bilgilerini verenlere geçmiş olsun.

Veda mektubu yazmış =)
Parası olan varsa eğer güzelinden bir soğuk su içsin.

Tayland yerine Arnavutluk'a kaçmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sonuçta hep bir bağlantı var. "Benimle bağlantısı yok, Saffet Sancaklı'nın oğlu dolayısıyla bağlantısı var" diyor. Topu Saffet Sancaklı'ya attı. :)

Parası gidenler güzel bir soğuk su içsinler . Hele arabayı evi satan ve Thodex e basan varsa onlar bir damacana soğuk su içsin . Nerede çokluk orada 💩luk.

Yeni konular

Geri
Yukarı