Thodex ile İlgili Son Dakika Haberi

Habertürk'ün 15 dakika önce doğruladığı haberde, Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'in, yaklaşık 2 milyar dolar ile dün akşam ülkeden çıkış yaptığı belirlendi. Kaynak: Habertürk ( Tarihi dolandırıcılık )

2.000.000.000 Milyar Dolar = 16.398.600.000,000 Trilyon Türk Lirası (eski para ile).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuçta hep bir bağlantı var. "Benimle bağlantısı yok, Saffet Sancak'nın oğlu dolayısıyla bağlantısı var" diyor. Topu Saffet Sancaklı'ya attı. :)
2 milyar dolar gibi paranın ben böyle bir borsada olacağına inanmıyorum işin açıkçası. Kendi yazdığı en son bilgilendirme mektubunda 30.000 aktif kullanıcı tarzından bir şeyler karalamış ne derece doğrudur bilmem ama ortada öyle büyük bir meblağ yok gibi, eğer varsa zaten MİT şimdiye kadar operasyona başlamıştır :D

MASAK el koymuş hesaplara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

400.000 kullanıcı diyorlar fakat işlemleri arttırmak için, çokça bot kullanıldığı söyleniyor. Bu da kandırmanın başka yüzü.
İbrahim Akman bir açıklama yapmış (Mosomo), 20 Milyon dolar nakit para uçmuş. Toplam piyasa 2 milyar doları bulabilir anca. Fakat ne kadar coinin kripto cüzdanlar üzerinden aktarıldığı bilinmiyor.
Yukarıda arkadaşlar da haberini atmışlar, firmanın tüm banka hesaplarına bloke konuldu.
Uçan uçtu, kalan donsuz kaldı.

400.000 kullanıcı diyorlar fakat işlemleri arttırmak için, çokça bot kullanıldığı söyleniyor. Bu da kandırmanın başka yüzü.
İbrahim Akman bir açıklama yapmış (Mosomo), 20 Milyon dolar nakit para uçmuş. Toplam piyasa 2 milyar doları bulabilir anca. Fakat ne kadar coinin kripto cüzdanlar üzerinden aktarıldığı bilinmiyor.
Yukarıda arkadaşlar da haberini atmışlar, firmanın tüm banka hesaplarına bloke konuldu.
Uçan uçtu, kalan donsuz kaldı.
İbrahim Akman'ın yaptığı açıklamaya baktım ben de, gerçekten 2 milyar dolar abartı bir rakam duruyordu zaten.

Haydaaa, daha neler çıkacak acaba altından. Planlı adam soyma resmen.

İbrahim akman bir açıklama yapmış (mosomo), 20 milyon dolar nakit para uçmuş.

Çağdaş ışıl'ın ahı tuttu desene.

İnterpol tosuncuk v2'nin peşine düşmüş.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı