Thor 2 Hakkında Spoiler İzliyenler Buyursun

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Başlıktan da anlıyacağınız üzere thor 2 hakkında bir takım spoiler vereceğim. Gerekli uyarılarımı yapıyorum. Spoiler benim gibi seven biriyseniz tabi ki bakın, spoilerden nefret eden biriyseniz sonradan uyarmadı dememeniz için yapılan bir uyarıdır.

Aklıma takılan bir kaç soru var. Thor 2 gayet başarılı ve gülünecek sahnelerin yer aldığı bir film olmuş. Özellikle Thor'un mjölniri astığı sahneye ve metroya bindiği sahneye gerçekten çok güldüm. Az kalsın unutuyordum. Genelde bir erkek ile kadın öpüşürken gözlemlerime dayanarak söylüyorum genelde erkek tutar kadın kendini serbest bırakır aşağıya doğru. Jane elindeki aletle bunları yanına ışınladığında hem o halde yakalanmaları hemde erkeğin kızın kollarına bırakmasına çok güldüğüm sahnelerden biriydi. :)

Bu arada Loki'nin hançerle etrafındaki 4, 5 kişiyi öldürmeside haliyle etkiledi.

Aklıma takılan sorular ise Yenilmezler 2 filminin çıkacağı ve Loki'nin filmde olmıyacağı haberleri yankılandı.Tahminler yapıldı. Loki'yi Thor'un öldürdüğünden şüpheleniyoruz denildi. Ama bakıyoruz ki Loki filmin sonunda yaşıyor du ve gerçekten çok sevindim.

Ortaya bu haberi atıp Thor 2 filmini izliyen kişileri Loki'nin öldüğüne inandırmak olabilir amaçları. Ben böyle düşünüyorum. Finali böyle bitiyorsa Thor 3'ü beklemeye başladım açıkçası.

Aklıma geldikçe yazıyorum. Loki film sonunda Odin'nin kılığına giriyordu. Odin nerede sorusu aklımıza gelen sorulardan birisi oldu.

Yorumlamak gerekirse Loki hala kurnazlık peşinde sanırsam. Kardeşine tekrar ilerliyen seride ihanet eder mi bilmiyorum. Ama aynı taraftan olmaları çok daha iyi gibi geliyor.

Ne olacağını bilemeyiz tabi ki ama amacım beyin fırtınası yaparak bir nebze ilerliyen seride olabilecekleri düşünmek. Herkesin hayal gücü farklı, herkes aklında olabilecekleri farklı kurgular. Konuya katılım çok olursa eylenceli bir hal alabilir.

İlginiz için teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı