Thread stuck in Driver mavi ekran hatası

PC'yi aldıktan 1 hafta sonra mavi ekran hatası almaya başladım. atikmpag.sys amdkmdag.sys atikmdag.sys thread stuck in Driver hatalarını şöyle alıyordum. Başka bir sürücü kurunca örneğin atikmpag en güncelini kurduğumda amdkdag.sys yani anlayacağınız tüm sürücüleri DDU ile güvenli moda girip kaldırdım BIOS'u güncelledim fakat düzelmedi.
PC = AMD Ryzen 5 2500U with Radeon Vega Mobile GFX Radeon RX560X 4x2 GB RAM.
Minidump dosyasını nasıl atacağımı bilmiyorum. Elimde var dosyası söylerseniz atarım.
PC'nin tüm özellikleri ( ayrıntılı ) = Datasheet PN: NH.Q3REY.006

DDU rehberini tekrar uygula, buradan da WHQL (recommended) sürümü indir. Varsa Windows Update güncellemelerini yap. Kuruluysa MSI Afterburner'ı kaldır ve denediysen overclock işlemlerini de kaldır.

Windows güncelleme kısmında isteğe bağlı diye bir bölüm vardı oradan realtek felen bir sürü güncellenmemiş sürücüler vardı güncelledim.1 haftalık süreçte tüm oyunları oynayacağım mavi ekran vermezse sorun çözülürse geri dönüş yapacağım.
Mavi ekran sorunu devam ediyor.Donanımsal olabilir mi problem ?
Olay görüntüleyicisinde böyle birşey buldum
Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı