Çözüldü Thread Stuck In Driver Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eski bir bilgisayar kullanıyorum. Dün bu hata kodu ile mavi ekran aldım. Her yerde okudum ama sürekli farklı şeyler yazılmış. Sadece ekran kartı ile ilgili bir sorun olduğunu anladım. Ekran kartı driverım güncel. Lütfen yardım edin. Bu arada bilgisayar mavi ekrandan sonra açılıp direkt olarak tekrar kapanmıyor. Dün 2-3 saat açık kaldı sonrasında mavi ekran verdi. Ekran kartım AMD Radeon HD 7640G. AMD Catalyst Center kullanıyorum.

Minidump: TechnopatMiniDump.rar

Çözüm
Mavi ekran dump hata dosyalarını okumayı bilmiyorum ancak İngilizce kaynaklarda okuduğumda bu hatayı alanların çoğunluğunun sebebi sürücülerin düzgün yüklenmemesiymiş. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, AMD orijinal sitesinden ekran kartı sürücüsünü tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Mavi ekran dump hata dosyalarını okumayı bilmiyorum ancak İngilizce kaynaklarda okuduğumda bu hatayı alanların çoğunluğunun sebebi sürücülerin düzgün yüklenmemesiymiş. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, AMD orijinal sitesinden ekran kartı sürücüsünü tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Çözüm
2 saatlik bir uyarı aldığımdan geç yazdım, kusura bakmayın. Buradan sistemine uygun olanı indirebilirsin.
Teşekkürler. Dediklerinizi yaptım ve saat 16:00 dan bu yana mavi ekran almıyorum. Dün 4 saat arayla almıştım. Umarım birdaha almam.

Geri
Yukarı