"Thread stuckın device driver" hatası

Khazad dûm

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forumda benzer konuları ziyaret ettim ve bu hatayı ben de sadece League of Legends oynarken alıyorum.
Ekran kartım R9 280X turboduo.
Driver silip yeniden yükleme işlemini 2 defa yaptım. Buna rağmen çözüm alamadım.
Başka hiçbir oyunda herhangi bir problem yaşamıyor olmamda çok ilginç geliyor zira çok daha güç gerektiren oyunlar oynuyorum.
Minidump dosyası ekteki gibidir.
League of Legends oyununu silip yeniden yüklemem gerekir mi? Çünkü bundan yaklaşık 2 ay önce sistemimde RX460 vardı. Yani ekran kartını değiştirdim. Yeni ekran kartında yaşıyorum sadece problemi. Korkum donanımsal olmasındadır. Çözümleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Minidump dosyası

1) GPU-Z yazılımını silin.

2) MSI Afterburner silin.

3) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silin ve daha sonra WHQL sürüm driver yükleyin.

4) BIOS güncelleyin. BIOS dosyanızın en güncel halini indirmek için aşağıdaki linke ilerleyin.

Son düzenleme:
GPU-Z ve MSI Afterburner programlarını bugün yükledim. Yani sorun bu programları yükledikten sonra başlamadı, öncesinde de vardı. Ancak yine de programları kaldırıcam.
WHQL sürümü nereden edinebilirim?

GPU-Z ve MSI Afterburner programlarını bugün yükledim. Yani sorun bu programları yükledikten sonra başlamadı, öncesinde de vardı. Ancak yine de programları kaldıracağım.
WHQL sürümü nereden edinebilirim?
Bu linke tıklayın. Oradan işletim sisteminizi seçin ve Adrenalin 2020 Edition 20.2.2 Recommended (WHQL) sürümünü indirin. Biraz aşağılarda olacak bu arada.

Dediklerinizi yaptım,sorun yaşayıp yaşamadığımı paylaşacağım.
Ekranda takılma donmalar ve kaymalar olmaya başladı. Eski hatayı henüz yaşamadım ancak garip görüntü yırtılmaları ve takılmaları olmaya başladı.
Malesef halen zaman zaman aynı hata ile karşılaşıyorum. Sadece League of Legends oyununda karşılaşıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı