Çözüldü ThrottleStop 9.2 Bd Prochot kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qwqwq2000

Hectopat
1 yıldır bu sorunla ugrasiyorum ve hala cozememis bir durumda bulunuyorum, Bd Prochotun tikini kaldirsam bile bir sure sonra FPS'im dusmeye basliyor ThrottleStop`u açınca da Prochot yazisinin renginin griden kirmiziya degistigini fark ediyorum bu sorunu nasıl cozebilirim? Edit: Oyundayken isi degerlerime baktigim zaman 60-70`i gecmedigini goruyorum.

1634467472909.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@erengore hocam size yardım etmeye çalışacaktır.

Oyunu alta atıp bakıyorsan işlemci anlık olarak soğur. Attığın ekran götüntüsünde de ThrottleStop 89 derece olduğunu gösteriyor. MSI Afterburner kullanarak oyun içi sıcaklık değerlerini atar mısın(bir süre oyna ama oyunu açtığın gibi atma)?

Bilgisayarın modeli ne?

@erengore hocam size yardım etmeye çalışacaktır.
Yeniden forumdayım..
1 yıldır bu sorunla ugrasiyorum ve hala cozememis bir durumda bulunuyorum, Bd Prochotun tikini kaldirsam bile bir sure sonra FPS'im dusmeye basliyor ThrottleStop`u açınca da Prochot yazisinin renginin griden kirmiziya degistigini fark ediyorum bu sorunu nasıl cozebilirim? Edit: Oyundayken isi degerlerime baktigim zaman 60-70`i gecmedigini goruyorum.

Eki Görüntüle 1191434
BD PROCHOT anakart sinyaliyle işlemcinin sıcaklığına bakılmaksızın işlemciye yavaşlatma sinyali gönderilmesi olayıdır. Genelde ekran kartı sıcaksa anakart işlemciye sinyal gönderir.Sizin bahsettiğiniz ile bir ilgisi yok. İşlemci nedir? Neler yapabiliriz bir bakalım.

Yeniden forumdayım.

BD PROCHOT anakart sinyaliyle işlemcinin sıcaklığına bakılmaksızın işlemciye yavaşlatma sinyali gönderilmesi olayıdır. Genelde ekran kartı sıcaksa anakart işlemciye sinyal gönderir. Sizin bahsettiğiniz ile bir ilgisi yok. İşlemci nedir? Neler yapabiliriz bir bakalım.

Oyunu alta atıp bakıyorsan işlemci anlık olarak soğur. Attığın ekran götüntüsünde de ThrottleStop 89 derece olduğunu gösteriyor. MSI Afterburner kullanarak oyun içi sıcaklık değerlerini atar mısın(bir süre oyna ama oyunu açtığın gibi atma)?

Bilgisayarın modeli ne?

1634730534174.png
Simdi bir oyuna girip bakacagim.

Bilgisayarın modeli ne?

20 dakikadır.

1634731826466.png

Oynadigim oyunu alta attim 70'i gormedi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı