ThrottleStop üzerinden işlemci undervolt çalışmıyor

Microsoft Store

Picopat
Yer
Windows10/8
ThrottleStop ile undervolt deniyorum fakat olmuyor -70'e çektim voltajı, TPL kısmından da Turbo Boost Power limitide 35 35 yaptım ama çalışmıyor bir türlü. Neyi yanlış yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:

kafkasoid

Centipat
Yer
Ankara
İmzanızdaki sisteme göre konuşuyorum(keşke konuya sisteminizi yazsaydınız): Üreticiler kendileri özel olarak undervolt desteği vermediği sürece 10. nesil mobil işlemcilerde undervolt desteği yok diye biliyorum. Laptop modelinizi öğrenebilir miyim?

KS
Microsoft Store

Microsoft Store

Picopat
Yer
Windows10/8
İmzanızdaki sisteme göre konuşuyorum(keşke konuya sisteminizi yazsaydınız): Üreticiler kendileri özel olarak undervolt desteği vermediği sürece 10. nesil mobil işlemcilerde undervolt desteği yok diye biliyorum. Laptop modelinizi öğrenebilir miyim?

Monster Tulpar T5 v19.2.1.

YouTube'da adam yapıyor i5 10300H işlemciye.

Gravax06

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
ThrottleStop ile undervolt deniyorum fakat olmuyor -70'e çektim voltajı, TPL kısmından da Turbo Boost Power limitide 35 35 yaptım ama çalışmıyor bir türlü. Neyi yanlış yapıyorum?
Maalesef o işlemci undervolt desteklemiyormuş hocam. (Tabi bunun Monster ile alakası yok, işlemci desteklemiyor.)

Yukarı