ThrottleStop VAC ban yedirir mi?

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar ben bu konularda biraz paranoyak oluyorum.
ThrottleStop indirdim ve çalıştırdım.
VAC ban yer miyim? 80$ değerinde envanterim var çöpe gitsin istemiyorum.

Arkadaşlar ben bu konularda biraz paranoyak oluyorum.
ThrottleStop indirdim ve çalıştırdım.
VAC ban yer miyim? 80$ değerinde envanterim var çöpe gitsin istemiyorum.
Oyun üzerinde kontrol sağlıyacağı için, 3. Parti yazılım olarak algılanabilir. VAC Hammer dalgalarında ban yiyebilirsiniz.

Öncelikle VAC ban nedir ve nasil calisir bir bakalim;

VAC "Valve Anti-Hile"nin kısaltmasıdır. Kullanıcıların bilgisayarlarında kurulu olan hileleri tespit etmek için kullanılan otomatikleştirilmiş bir sistemdir. Bir kullanıcı tanımlanabilir hile yazılımı kullanan bir bilgisayardan VAC korumalı bir sunucuya bağlanırsa, VAC sistemi kullanıcıyı gelecekte VAC korumalı sunucularda oynamaktan yasaklar.

VAC sistemi hileleri, hile imzalarını kullanarak sağlıklı bir şekilde belirler. Bir oyuncuyu diğer oyuncuya karşı üstün kılacak herhangi bir üçüncü parti değişiklik, hile veya uygun olmayan yazılım olarak sınıflandırılır ve VAC yasaklamasını harekete geçirir. Bu durum, oyunun dinamik bağlantı kütüphaneleri ve çalıştırılabilir dosyaları üzerinde yapılan değişiklikleri de içerir.

Kisacasi VAC yasagi alma ihtimaliniz yok.

Iciniz rahat olsun. ThrottleStop oyun dosyalarina müdahale eden bir yazilim degil, bu baglamda da VAC yasagi alma ihtimaliniz yok.

Bu soru ayrica Steam forumunda bircok kere sorulmus;

Cevaplar hep ayni. Bu yazilim yüzünden yasaklama alan bir kisi bile yok.

VAC sistemi tanimlanabilir hile tespiti yapar. Öyle kafasina göre kullandiginiz yazilimlardan dolayi yasaklama dagitmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı