Thrustmaster T300RS ve Logitech G Shifter uyumlu mu?

Aimerlapaix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet başlıkta da görebileceğiniz gibi direksiyon seti almaya kesin karar kıldım. Aklımda şöyle bir soru var Thrustmaster T300RS ile Logitech'in G Shifter'i uyumlu olur mu? TH8A olduğunu farkınayım fakat sadece bir vitese 1000TL vermek bence mantıklı değil. Yabancı forumlarda bir kaç makale okudum adaptör lazım diyenleri gördüm. Eğer adaptör lazımsa nereden temin edebilirim bu adaptörü ve fiyatı nedir?

Evet başlıkta da görebileceğiniz gibi direksiyon seti almaya kesin karar kıldım. Aklımda şöyle bir soru var Thrustmaster T300RS ile Logitech'in G Shifter'i uyumlu olur mu? TH8A olduğunu farkınayım fakat sadece bir vitese 1000TL vermek bence mantıklı değil. Yabancı forumlarda bir kaç makale okudum adaptör lazım diyenleri gördüm. Eğer adaptör lazımsa nereden temin edebilirim bu adaptörü ve fiyatı nedir?

Pc'de kullanacaksanız eğer şu linke bir göz atın derim.
-------------------------------------------------------------
Yerli üretim olarak Simupad markası ile kontak kurabilirsin. (İnstagram üzerinden)
Bu gibi adaptörlerin Ar-Ge sürecinde uzun zamandır.
-------------------------------------------------------------

Bendethrustmaster tmx pro ile driving force shifter almak istiyorum yabancı Kanallarda logitech g29 ile t8a yı beraber kullandıklarını gördüm Bende kulllanabilirmiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı