Tiktok bilgileri çalıyor mu?

Konu bu değil ama bu da doğru. TikTok'un sıkıntısı kullanıcı sözlemesinde yazmadıkları birçok şeyi de yapıyor olması.
Bunu zaten popüler bir sürü yerli yabancı uygulama yapıyor. Tek yapacağımız önemli konuları telefon yanında ve telfon üzerinden yapmamak. TikTok silinse bile verilerin çalınması asla engellenemez. Özellikle Facebook :D.

Bunu zaten popüler bir sürü yerli yabancı uygulama yapıyor. Tek yapacağımız önemli konuları telefon yanında ve telfon üzerinden yapmamak. TikTok silinse bile verilerin çalınması asla engellenemez. Özellikle Facebook :D.
Uygulamalarını yüklemezseniz verilinizi de çalamaz. Web sürümlerini kullanmanızı tavsiye ederim.

Google olmadan bir şey yapamıyorsak eğer e o zaman her türlü çalınır. Mobil Thor Browser var mıdır aceb?
Niye Google olmadan bir şey yapamayalım? Alternatif arama motorları mevcut, Google'un sizi Web sayfalarında takip etmesini engellemek için Ublock Origin kullanabilirsiniz, Chrome çok rahat bir şekilde Firefox ile değiştirilebilir vs.

Arkadaşlar hızlı cevap verin. Bildiğiniz gibi tiktok bizim bilgilerimizi dızlıyor. Ben de yahu başlarım sizin tiktok'unuza diye indirmiştim. Şu an yorekokun videosunu izliyorum, işte indirmiştim daha hesap açmadan giriş ekranında öff diye silmiştim. Bir şey olur mu?

TikTok yükleyerek gönüllü olarak gizliliğini hiçe saymış oluyorsun. TikTok kullanması gerekenden fazla kaynak tüketiyor ayrıca. Gerisini sen düşün.

Niye Google olmadan bir şey yapamayalım? Alternatif arama motorları mevcut, Google'un sizi Web sayfalarında takip etmesini engellemek için Ublock Origin kullanabilirsiniz, Chrome çok rahat bir şekilde Firefox ile değiştirilebilir vs.
Demek istediğim her türlü takip ediliyoruz. Bundan kaçış temelli teknolojiden uzaklaşma. En azından telefon, pc.

Geri
Yukarı