TikTok Dilencileri Hakkında Düşünceleriniz

om3rkaya10

Hectopat
TikTok'ta sadece bağırarak bağış yoluyla para "dilenen" şahıslar hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkçası ben yayını açanlarda değil para yağdıran kişilerin aklından şüphe ediyorum.

TikTok'ta sadece bağırarak bağış yoluyla para "dilenen" şahıslar hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkçası ben yayını açanlarda değil para yağdıran kişilerin aklından şüphe ediyorum.
Aldığı bağışlardan devlet herhangi bir vergi geliri de elde etmiyor. Birnevi dolandırıcılık olduğunu düşünüyorum. Aslında suçu sadece bağışı alanda değil, atanda da aramak lazım.

Bu arkadaş gayet güzel açıklamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekleme de yapmak isterim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çoğu Twitch yayıncısının 1/1 aynısı bu tipler.

Hariç tuttuğum yayıncılar: Ahmet abi (Jahrein), Can abi (CS), Tuğkan abi (Elraenn).
Onlar en azından bir içerik sunuyorlar oyundur vs. tiktoktakilerin yaptığı tek şey ise ooğğğğğ ne yaptın? oğğğğğğğooğğ. Gemi yollayın gemi oooooooooğğğğğğğğ 5k olduk oğğğğğ ne yaptın? Şatoğğğ attığğğğ ooooooo. Biraz izleyince İQ eksikliği yaşıyorsunuz.

Geri
Yukarı