TikTok Dilencileri Hakkında Düşünceleriniz

" ABOOOĞĞĞĞVVV SEN NEYPTIĞĞNN BÜNYAĞĞMİİİNN" Akıl hastanesinde ki insanlar bunlardan daha zeki.

Bağış istemek için hukuki bazı işlemler yapmaları ve izin alınması gerekiyor öncesinde. Kanunlara aykırı iş yapıyorlar.

Ayrıca başlıkta da dediğin gibi; dilenciler. Saygı duymuyorum. 9 yıl boyunca günde 3-4 saat uyuyup bir yandan çalışıp lise ve üniversiteyi bitirip bir yandan meslek sahibi olduğum dönemki halime bakıyorum, bir de her şeyde bağış isteyen dilencilere bakıyorum. Alemin akıllısı kendileri zaten, özellikle şu yurtdışında okumak için dilencilik yapan bir kız vardı. O zaman ona yüzsüz, dilenci ve yalancı dediğimde bana laf edilmişti. Sonrasında gördüler...

Bu da bir içerik, herkesin eğlendiği içerikler aynı değildir. Elanur, Rammus, Kendine Müzisyen vb. Twitch içerik üreticisi ile çoğu TikTok içerik üreticisinin bir farkı yok.
Ben burada eğlenceli bir içerik göremiyorum hocam. Sürekli bağırarak ve yüksek miktarda bağış atan kişilerin adını tekrarlayarak 5 saatlik yayın yapıyorlar. Twitch gibi platformlarda sohbet var, oyun var, etkinlikler var.

Ben burada eğlenceli bir içerik göremiyorum hocam. Sürekli bağırarak ve yüksek miktarda bağış atan kişilerin adını tekrarlayarak 5 saatlik yayın yapıyorlar. Twitch gibi platformlarda sohbet var, oyun var, etkinlikler var.
Dediğim gibi siz göremiyorsunuz, bende göremiyorum; ama görenler var. Birisi sevdiğiniz bir Twitch içerik üreticisine "boş boş oyun oynuyorlar" demesi ile sizin dedikleriniz arasında herhangi bir fark yok.

Geri
Yukarı