TikTok dilencileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

TikTok dilencilerinden kastınız nedir? TikTok'tan nefret ederim; lakin konu mesajını anlayamadım. TikTok'ta dilenenler mi var; yoksa TikTok kullanıcılarına dilenci mi deniyor.

Çok vakıf değilim bu konuya.

1614528262069.png

Yarın bir gün bizde başlayacağız inşallah günlük 5k desen, aylık parayı b-buluruz sanırım dostum.(!)
Böyle şeyleri gündeme çekmeyin daha da ünleniyolar ordan daha çok para kırıyorlar :D

Tek düşüncem dilencilerin boş bağırması ve dayı izleyicilerin gaza gelip para atması... Açıklanamaz.
Not: IG benim değil reklam amaçlı yapmadım.

Ayrıca şunu da eklemek istedim;

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Gül hediyeyi gönderen kişiye 25 kuruşa gelirken, hediyeyi alan kişiye 10 kuruş gitmektedir. Tüm hediyelerde tiktok aynı şekilde kesintiler yapmaktadır.

Tiktok Gül Fiyatı: 25 Krş

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asa fiyatı, gönderen kişiye 17 TL’ye gelir. Hediye’yi alan kişiye ise tiktok 7 TL ödemektedir. Çok büyük bir kesinti öyle değil mi?

Tiktok Asa Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Tiktok asa fiyatı ile aynı diyebiliriz. Tiktok’ta öpücük 17 TL’dir ve hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.

Tiktok Öpücük Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL ödeme almaktadır.

Tiktok Para Yağmuru Hediyesi Fiyatı: 105 TL

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yatı gönderen kişiye yat hediyesinin fiyatı 850 TL’dir. Tiktok’ta yat hediyesini alan şanslı kişi ise tiktoktan 350 TL ödeme almaktadır.

Tiktok Yat Hediyesi Fiyatı: 850 TL

Tiktok Spor Araba Fiyatı, Tiktok Spor Araba Kaç TL?

Tiktok’ta spor araba fiyatı, arabayı gönderen kişiye 3200 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan spor arabadan 1300 TL kazanmaktadır.

Tiktok Spor Araba Hediyesi Fiyatı: 3200 TL

Tiktok Gözlük Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta gözlük fiyatı, gözlüğü gönderen kişiye 23 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan gözlükten 10 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta ayıcık fiyatı, ayıyı gönderen kişiye 12 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan ayıcıktan 5 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Unicorn Kaç TL?

Tiktok’ta unicorn fiyatı, unicorn gönderen kişiye 480 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan unicorn'dan 200 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Görlemli Şato Ne Kadar?

Tiktok’ta görkemli şato fiyatı, görkemli şato gönderen kişiye 1900 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan görkemli şato'dan 900TL kazanmaktadır.

Kaynak

Geri
Yukarı