TikTok fenomenlerinin müzik piyasasına girmesi

ZeYnEpK

Picopat
Yer
World of Walker
Rakam abartılı. O dinlemeler satın alınabiliyor.
Diğer yandan kalite mevzusunda ülkemizde müzikten anlayan bir çoğunluk olduğunu düşünmüyorum. Dinlemişse de normal.
İnsanlar genellikle dislike ve kötü yorum yapmaya giriyorlar, onları yaparken de şarkı arkada çalıyor bence. Yoksa bu kadar izleneceğini sanmıyorum.

ZCPS21

Picopat
Fenomen oldukları için kitleler aracılığı ile yaptıkları dinleniyor, beğenip-beğenilmemesi dinleyiciye kalmış.

Son 3-4 yıldır müziğin kalitesizleştiğini düşünüyorum ama hala yaptıkları müziklerle gözüme çarpan birkaç sanatçı var; Güliz Ayla,Baneva gibi.

Ardaaa11

Decapat
Yer
Mordor
Rezalet. Mesela bu kişinin şu videosunu izlemek bile yapacakları müziğin ne kadar kalitesiz olacağını gösteriyor. Bir tane şarkısını açtım ve videonun ortasına getirdim, 10 saniye dinledikten sonra dislike atıp çıktım direkt.

Josef1907

Zeptopat
Rakam abartılı. O dinlemeler satın alınabiliyor.
Diğer yandan kalite mevzusunda ülkemizde müzikten anlayan birçoğunluk olduğunu düşünmüyorum. Dinlemişse de normal.

Merhaba gerçekten çok saçma sapan şeyleri hayran kitleleri var diye müzikle karıştırıp karşımıza çıkarıyorlar ben bir şeyler yazıyorum kendi çapımda rap veya Slow tarzında bestelenebilecek sözler kime nasıl ulaşabilirim bilen var mı?

Single_factor

Picopat
Merhaba gerçekten çok saçma sapan şeyleri hayran kitleleri var diye müzikle karıştırıp karşımıza çıkarıyorlar ben bir şeyler yazıyorum kendi çapımda rap veya Slow tarzında bestelenebilecek sözler kime nasıl ulaşabilirim bilen var mı?
Söz bestelenmez. Besteye söz yazılır.
Önce bunu öğrenmekle başlayın.

Yeni konular

Yukarı