TikTok fenomenlerinin müzik piyasasına girmesi

Sanat mı bu şimdi? Düşüncelerinizi merak ediyorum. 58 milyon dinlenmiş. İnanmak bile istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki de şarkının 58 milyon dinlenmesinin nedeni, sevmeyenlerin disslike ve nefret yorumları atması yüzünden oldu. Bence bu çok saçma zaten, sevmiyorsan videoya tıklama, sevmedin kişinin yararına şeyler yapma!

Pandemide bütün sektörler birbirine girdi. Şarkıcılar sahneye çıkamayınca Youtuber oldu. Youtuber'lar şarkıcı oldu, Tiktoker'lar Youtube'cu oldu, Gamer'lar Facebook yayıncısı oldu. Ben de bilişimciyim ama futbolcu olmayı düşünmeye başladım. Kafalar karışık..

Sanat mı bu şimdi? Düşüncelerinizi merak ediyorum. 58 milyon dinlenmiş. İnanmak bile istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rakam abartılı. O dinlemeler satın alınabiliyor.
Diğer yandan kalite mevzusunda ülkemizde müzikten anlayan bir çoğunluk olduğunu düşünmüyorum. Dinlemişse de normal.

Dislike sayısına bakmadınız galiba. Çok kötü olduğu için tuttu.

Dislike sayısına bakmadınız galiba. Çok kötü olduğu için tuttu.
ona bile bakmadım.
Kenan Komutanı izlemek daha keyif verici.

Geri
Yukarı