TikTok hakkındaki düşünceleriniz

Merhaba herkese. TikTok hakkında neler düşünüyorsunuz acaba? Ben bu platformu musically zamanından beri kullanıyorum günde 1 saat video izlerim benim düşüncem bu platformu kötü yapan şey 8-12 yaş arası çocuklar. Ve boş insanların videoları. Yoksa gayet güzel bir platform olurdu. Sizin düşünceleriniz neler?
Kitlesi yüzünden kötü düşüncelerim var. Yoksa iyi sayılabilir. Ha şöyle bir şey var, o iğrenç kitleyi engellemedikleri için onlar da suçlu.

Muhtemelen şu anki kullanımdan farklı amaçlar için ortaya çıkan, ancak tıpkı Periscope yazılımı gibi milletin zamanla rezil ettiği, boş beleş varlıkların toplandığı leş bir platformdan öte görmüyorum.

Merhaba herkese. TikTok hakkında neler düşünüyorsunuz acaba? Ben bu platformu musically zamanından beri kullanıyorum günde 1 saat video izlerim benim düşüncem bu platformu kötü yapan şey 8-12 yaş arası çocuklar. Ve boş insanların videoları. Yoksa gayet güzel bir platform olurdu. Sizin düşünceleriniz neler?
TikTok aslında kaliteli bazı insanlar var ama şöyle anlatayım.
Kaliteli insanları toplu iğne düşünün .
İğneyi saman balyasının içine atın durum da aynen böyle.
TikTok'da cidden güzel işler yapan var ama bunların oranı %1 diyecğeim ama bu iyimser kalanı ise gözümde saçmalayan , cinselliğini kullanan , Salakça hareketler yapan insanlar ile doldu taştı.

Geri
Yukarı