TikTok ilglilenmiyorum kategorisinin tersi çıkıyor

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Normalde ilgilenmiyorum yaptığım Arapça videoları sürekli çıkıyor. Doğru düzgün içerik bulamıyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende edit yapıyorum içeriklerimi Youtube'den seçiyorum genelde. biraz kırpıyorum biraz geçiş yapıyorum oluyor bitiyor :)

Bir tane suriyeli videosunu tamamen izlersen tiktok algoritmasına suriyeli olarak düşmüşsündür zaten, geçmiş olsun.

Normalde ilgilenmiyorum yaptığım Arapça videoları sürekli çıkıyor. Doğru düzgün içerik bulamıyorum ne yapmalıyım?
Tiktok'un size özel algoritması rezalet çalışıyor. Ben düzenlemek için istediğim tarzda videoların etiketleriyle arama yapıp onları izliyordum beğendiklerime beğeni atıyor ve kaydediyordum. Diyelim ki "#animeedit" etiketinde dolaştın oradaki popüler videoları bitirdin yukarda dediklerimi yaparak, bu etiketin sağ üstten ayarlarına gidiyosun ve bir zaman dilimi seçiyorsun bu sayede o etiketteki yeni gönderileri izleyeceksin. Bir süre böyle yaptıktan sonra tiktoku kapat ertesi gün size özel bölümünde yüksek ihtimalle istediğin gönderileri görürsün göremezsen kaydır kaydırabildiğin kadar istediğin gönderiyi gördüğün anda etkileşim ver düzelir diye düşünüyorum

Geri
Yukarı