TikTok Yasağı Geçici Olarak Durduruldu

IQ fena şekilde düşüyor herhalde 1 günde -80.

TikTok'a laf eden insanların da boş boş oturması ve vasfı olmaması peki. Hayır kullanmıyorum, o kadar IQ düşürücü değil, Türk olanlar hariç.
Laf edenlerin boş boş oturduğuna ve vasfının olmadığı sonucuna nasıl vardın? Laf edenlerin hepsini tanıyor gibi konuşmuşsun. TikTok'da ünlü olmak için neye ihtiyacın var hmm sanırım arkada saçma sapan bir şarkı çalarken ağzını oynatman, oranı buranı açman, havalı olduğunu düşündüğün ama son derece aptalca olan slow-mo video çekmek vs.. Yani sonuca varırsak oldukça gereksiz bir mecra ama kapatılsa bir başkası çıkacağı için yapacak bir şey yok uzak durmak gerek.

Laf edenlerin boş boş oturduğuna ve vasfının olmadığı sonucuna nasıl vardın? Laf edenlerin hepsini tanıyor gibi konuşmuşsun. TikTok'da ünlü olmak için neye ihtiyacın var hmm sanırım arkada saçma sapan bir şarkı çalarken ağzını oynatman, oranı buranı açman, havalı olduğunu düşündüğün ama son derece aptalca olan slow-mo video çekmek vs.. Yani sonuca varırsak oldukça gereksiz bir mecra ama kapatılsa bir başkası çıkacağı için yapacak bir şey yok uzak durmak gerek.
Çoğu öyle, IQ'nüz bu kadar çabuk etkilenip düşüyorsa yaşamanıza gerek yok, doğal seleksiyondan da ölebilirsiniz.

Sanırım senin gelişmemiş, yukarıda saydığın her şey türk tiktoklarını anlatıyor. Cümlemin tamamını bile okuyamamışsın, acınası ve yazık.
Şuan cidden saçmalıyorsun. Kendi yazdığın yazıdan haberin yok. Önceki sayfada ben yazmadığım halde yazılan IQ seviyem düştü mesajını referans alarak bana laf soktuğunu sanıyorsun. Şimdi ise alakasız olarak Türk tiktoklarından bahsediyorsun ki bu saçmalıkları yapan sadece Türkler değil haberin olsun. Uzman birine danışmanı tavsiye ederim, iyiliğin için. Neyse daha fazla tartışmaya devam etmeyeceğim çünkü işin sonu belli.

Burada yasaklansın diyenlere gülüyorum. Arkadaşlar zamanında "Twitter'ın, Youtube'un kökünü kazıyacağız!" dediler hepimiz ayaklandık. Özgürlüğümüzü kısıtlayamazsınız dedik. Şimdi TikTok için aynı durum söz konusu ve siz yasaklansın diyorsunuz. Özgürlük sizin keyfinize göre şekillenecek bir şey değildir. Öyle olacaksa yasakçı politikacılardan farkınız kalmıyor pek.
2 platform başka şeylere yönelik. Bir platformda saçma sapan Türk gençlerinin dansları var diğer platformda Barış Özcan gibi bilgilendirici insanlar var.

2 platform başka şeylere yönelik. Bir platformda saçma sapan Türk gençlerinin dansları var diğer platformda Barış Özcan gibi bilgilendirici insanlar var.

Hayır sorun temelde insanların özgürlüğüyle alakalı. Farklı platformlar olması bir şey değiştirmiyor. Senin zevk aldığın şeyler başkasına zevk vermiyor diye kapatılsa hoşuna gider mi sence? Her bireyin özgürlüğüne saygı duyman lazım ki toplum özgürlüğü oluşsun. TikTok pek yararlı içeriklerin üretildiği bir platform değil ama bu onun kapatılması gerektiği anlamına gelmez.

Hayır sorun temelde insanların özgürlüğüyle alakalı. Farklı platformlar olması bir şey değiştirmiyor. Senin zevk aldığın şeyler başkasına zevk vermiyor diye kapatılsa hoşuna gider mi sence? Her bireyin özgürlüğüne saygı duyman lazım ki toplum özgürlüğü oluşsun. TikTok pek yararlı içeriklerin üretildiği bir platform değil ama bu onun kapatılması gerektiği anlamına gelmez.
Yararlı değil tamam fakat zarar veren bir içerik. Beyin geriliği bir toplum oluşturuyor açıkçası. Tik Tok ile uğraşan 10 kızın 2'si anca derslerinde başarılı çıkabiliyor ki o da çok zor.

Yararlı değil tamam fakat zarar veren bir içerik. Beyin geriliği bir toplum oluşturuyor açıkçası. Tik Tok ile uğraşan 10 kızın 2'si anca derslerinde başarılı çıkabiliyor ki o da çok zor.
İşte bu senin düşüncen. Twitter'da çok zararlı içerikler üretiliyor, beyin geriliğini açığa çıkaran yorumlar görüyoruz, onu da kapatalım o zaman?

"10 kızın 2'si anca derslerinde başarılı çıkabiliyor ki o da çok zor."
Bu yorumuna güldüm işte. İstatistiğini nereden tuttun? Kaynağın nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı