TikTok yasaklanmalı mı?

Mama vilici mesela bir de insanın diline takılmıyorlar mı?
Beynimin içinde dönüp duruyor. Güzelim şarkılardan TikTok sayesinde soğudum. En çokta istediğim şey TikTok kapandığında para kazanan tayfanın boşta kalacak olması. Saçma sapan videolarla dünyayı kazanıyorlar.

Beynimin içinde dönüp duruyor. Güzelim şarkılardan TikTok sayesinde soğudum. En çok da istediğim şey TikTok kapandığında para kazanan tayfanın boşta kalacak olması. Saçma sapan videolarla dünyayı kazanıyorlar.

Aynen bende aynısından muzdaribim sanki beynimin içine hoparlör koydular çalıyor

Her suistimalin çözümü yasak değildir bence. Hatta çoğunun değildir. IQ seviyesi kromozom sayısından az olan arkadaşların videolarını kimse izlemezse onlar da bir süre sonra yapmayı bırakır. Biz de keyfimize bakarız.
Yapmayı bırakmazsa da umurumda değil. Daha önce hiç Tiktok izlemedim. Ana menüsünü bile bilmiyorum. Ben izlemiyorsam beni hiçbir şekilde rahatsız etmez, edemez.

Hiçbir amacı olmayan program yeni nesillerde artık canlı yayınlarda bağırarak para dileniyor resmen gerçekten gereksiz iyi yonde kullanılmıyor bence yoksa vine gibi kullanılabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı