TikTok yasaklanmalı mı?

Yasaklanınca TikTok kitlesi değişmeyecek yeni bir uygulama çıkacak ona akın edecekler bu yüzden yasak bir şey ifade etmez eğitim şart!

İnsanlar izlenmeyi istiyor ve haliyle Tiktok'a başvuruyor. Attığı video saçma da olsa güzel de olsa en aşağı 2k izleneceği için önemsemiyor. Tiktok'u bazı kişiler slayt yapmak için de kullanıyor.

Kesin yasaklanmalı mı?
- Hayır.

Fakat yasaklanırsa bana göre iyi olur. Giyim tarzları, çorapları, vb. o kadar çekip dışarıda bırakmak aşırı saçma, eskiden dalga geçilirdi şimdi moda mı bu ?

Benim düşüncem bazı videolar yararlı videolar ancak bu yeni nesil "ergenlerin" çektiği videolar abartı olup bir yeni nesil oluşturdu.
Bu yeni nesilde 15 16 yaşındaki gençler alkol içip, kurgusal olarak adam dövmeyi çok seviyorlar. Bu hiç sağlıklı bir nesil değil.
Elbet ki yararlı videolar var şimdi size video örneği sunacağım.
1)ergenlerin dans/dövüş "kurgusal" çektiği videolar.
2)bilgi içeren, insanların insana yardım ettiği, kurgu olmayan videolar.
3)komik edit videoları.
Şimdi ben bu listede 2, 3 beğeniyorum ancak 1 numaralı madde yüzünden TikTok'un yasaklanmasını istiyorum.
Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nelerdir?

Yasaklansın hatta kullananlar ceza yesin hem de kaldırılsın saçma sapan şeyler var zaten.

Benim düşüncem bazı videolar yararlı videolar ancak bu yeni nesil "ergenlerin" çektiği videolar abartı olup bir yeni nesil oluşturdu.
Bu yeni nesilde 15 16 yaşındaki gençler alkol içip, kurgusal olarak adam dövmeyi çok seviyorlar. Bu hiç sağlıklı bir nesil değil.
Elbet ki yararlı videolar var şimdi size video örneği sunacağım.
1)ergenlerin dans/dövüş "kurgusal" çektiği videolar.
2)bilgi içeren, insanların insana yardım ettiği, kurgu olmayan videolar.
3)komik edit videoları.
Şimdi ben bu listede 2, 3 beğeniyorum ancak 1 numaralı madde yüzünden TikTok'un yasaklanmasını istiyorum.
Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nelerdir?

Evet yasaklanmalı insanların akıl sağlığını bozuyor.

Geri
Yukarı