TikTok'ta yurt dışına içerik üretilir mi?

Nasıl değiştiriliyor konum?
  1. Tiktok uygulamasına giriş yapınız.
  2. “Ben” yazan ikona tıklayınız.
  3. Sağ üst kısımda yer alan 3 noktaya tıklayınız.
  4. İçerik & Etkinlik bölümünde yer alan “İçerik tercihleri” bölümüne tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen bölümde “Video dilleri” kısmına tıklayınız.
  6. “Dil Ekleme” kısmına tıklayarak devam ediniz.
  7. Tiktok ülke değiştirmek istediğiniz konumun dilini seçiniz.
  8. Dil seçimini yaptıktan sonra “Tamam” demeniz yeterli olacaktır.

Sorunun çözülürse, rapor kısmından çözüm işaretlemeyi unutmazsan memnun olurum :)

1. Tiktok uygulamasına giriş yapınız.
  2. “Ben” yazan ikona tıklayınız.
  3. Sağ üst kısımda yer alan 3 noktaya tıklayınız.
  4. İçerik & Etkinlik bölümünde yer alan “İçerik tercihleri” bölümüne tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen bölümde “Video dilleri” kısmına tıklayınız.
  6. “Dil Ekleme” kısmına tıklayarak devam ediniz.
  7. Tiktok ülke değiştirmek istediğiniz konumun dilini seçiniz.
  8. Dil seçimini yaptıktan sonra “Tamam” demeniz yeterli olacaktır.

Sorunun çözülürse, rapor kısmından çözüm işaretlemeyi unutmazsan memnun olurum :)
Hocam olmadı. Başka yolu varmı? Şuanda Türkiye konumundayken yurt dışına içerik üretmem mümkün mü?

Bölgeni ornek veriyorum Amerika yaparsan Türkçe çekeceğin videoyu bile Amerikalı'lar izler ama TR olursa yine Türkler izler her ne kadar İngilizce olsa bile.
Ama örnek verecek olursam ben içerik dilini rusca yaptığımda bazı rusların videoları karşıma geliyor. Yani ruslar türkiye'den izlenme alıyor. Aynı şeyi yapamaz mıyım?

Yurt dışına içerik üretirsin ama yurt dışındakiler izleyemez 🙂 Konum TR olduğu için türk kullanıcıların karşısına gelir.
VPN üzerinden oluyor ama o zaman keşfet banı yer miyim

Ama örnek verecek olursam ben içerik dilini rusca yaptığımda bazı rusların videoları karşıma geliyor. Yani ruslar türkiye'den izlenme alıyor. Aynı şeyi yapamaz mıyım?

VPN üzerinden oluyor ama o zaman keşfet banı yer miyim
O konu hakkında pek bilgim yok kardo.

Yeni konular

Geri
Yukarı