Tilgin HG-2331 modem kanal ayarları

Aykut Usta

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Türk Telekom'un vermiş olduğu lanet Tilgin HG-2331 modelli modemi kullanmaktayım. Dün müşteri hizmetleri modem arayüzünden kanal değişikliği yaptı ve daha sonra Wifi Analyzer adlı bu program ile en uygun kanala bakım, o kanala geçiş yaptım. Ancak daha sonra kontrol ettiğimde geçtiğim kanalın en kötü kanal olduğunu gösterdi. Ben de en iyiye geçmesi için otomatik kanal seçme moduna getirdim ancak kanal değişmemekte. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac filtering vs. yani kendi elinizle değiştirdiğiniz ayarlar. Diğer ayarlar resetlemeyle aynı kalacağı için default olarak geliyor. Kendi değiştirdiğiniz önemli bir ayar yoksa resetleyin bi kendine gelsin makina.

Mac filtering vs. yani kendi elinizle değiştirdiğiniz ayarlar. Diğer ayarlar resetlemeyle aynı kalacağı için default olarak geliyor. Kendi değiştirdiğiniz önemli bir ayar yoksa resetleyin bir kendine gelsin makine.

Tamamdır. Bu sıfırlamadan sonra yeniden internet servis sağlayıcısını ekleyecek miyim? 0 modem kurulumlarında öyle bir şeyler görmüştüm.

Geri
Yukarı