Tinder nasıl bir uygulamadır?

Delilah

Hectopat
Katılım
13 Ocak 2019
Mesajlar
2.897
Makaleler
7
Çözümler
5
Kullanan var mı? Tavsiye ediyor musunuz? Tavsiye ediyorsanız uygulama nasıl kullanılmalı? Tavsiye etmiyorsanız neden kullanılmamalı?
 

Cruslan

Kilopat
Katılım
6 Temmuz 2018
Mesajlar
7.529
Makaleler
18
Çözümler
59
Yer
F-22 Raptor
Tinder bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Direkt kendinize bir sevgili arayacağınız ve sevgili aramak için tasarlanmış bir platform. İyi veya kötü olması hakkında bir şey söylemek zor. İnternet ortamında oluşan ilişkiler genellikle kısa sürüyor ve çok bağlılık oluşmuyor. Türkiye insanı için genel olarak uygun değil. Yeni neslin tek bir kişiye bağlı kalmak yerine birden fazla kişiyle sürekli değişken bir ilişki yaşamayı tercih ediyor. Eğer siz de bu düşüncedeyseniz deneyebilirsiniz ancak uzun süreli ve güvenilir ilişkiler arıyorsanız uygun değil.
 

350070

Kilopat
Katılım
6 Aralık 2017
Mesajlar
7.012
Makaleler
3
Çözümler
25
Tinder bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Direkt kendinize bir sevgili arayacağınız ve sevgili aramak için tasarlanmış bir platform. İyi veya kötü olması hakkında bir şey söylemek zor. İnternet ortamında oluşan ilişkiler genellikle kısa sürüyor ve çok bağlılık oluşmuyor. Yeni neslin tek bir kişiye bağlı kalmak yerine birden fazla kişiyle sürekli değişken bir ilişki yaşamayı tercih ediyor. Eğer siz de bu düşüncedeyseniz deneyebilirsiniz ancak uzun süreli ve güvenilir ilişkiler arıyorsanız uygun değil.
Yeni nesil guzel dusunuyor. Bir kadinla gecmez hayat. En az 4 tane.
 
Yukarı