Tinerci çocuklara ne oldu?

HighPixel

Kilopat
Katılım
23 Mayıs 2012
Mesajlar
2.026
Makaleler
8
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Çok değil, bir kaç sene önce çok duyulmuştu.

Sonra ilk arkadaş yayına çıktı.

Kısa süre sonra da öldü. Kendini yaktı diyen var, Karaoğlan parkında öldürüldü diyorlar. Sonra haberi yapılmaktan korkuldu. Herkes sustu, gündem değişti, 3 çocuk yapın dendi gene.
Sokakta kalmayan bilmez, az çok empati yaparak anlayabilirsiniz. 2. arkadaş kollarını istediği gibi hareket ettiremiyor, kaslarında sorun var sanırım.
Tiner nedir?
Videoda 1:40 süresine bakın.

Ülkenin en büyük sorunlarından biri olarak gösteriyorlardı tinerciler. Ki gerçekten öyle, videodaki adamlar en azından bırakmayı denemişler. Denemeyenler çekip çekip sokaktan geçenlere saldırıyorlar, tecavüz ediyorlar, ya da bi köşede sıvışıp ölmeyi bekliyorlar. Video zaten her şeyi özetliyor.

Başka bir eroinmanın hikayesi
http://inci.sozlukspot.com/w/bir-eroinmanın-hikayesi/

Bu arkadaş da öldü. Zaten psikolojisi bozulmuştu. Hikayenin 3. gününde "derdime derman bulamazken kaddime ferman buldum sevgi koyduğumun yerinde. bir daha girmeyeceğim sözlüğe 3 gün içerisinde çok ağladım ve gerçekten çok üzüldüm kendinize iyi bakın. ayrıca taş kalplilerin sevgi koyayım.
(bkz: inci sözlük offline)" yazarak hikayesine ara verdi, sonra başkaları yardım etti, evine geldiler konuştular vs. vs. yardımları kabul etmedi.

AMATEM'e gitti, bir sonuç alamadı. Kaldı ortada tüm tinerciler gibi...


 

Shahenna

Decapat
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
720
Çözümler
2
Yer
Gazişehir
Bizim evin aşağısında 3 tane çocuk var. Geçen ekmek almaya gidince fark ettim. Yanıma gelip "Ağzımı kokla" dedi. Hayvan gibi içki kokuyordu.
 
Yukarı