Tinntius Tedavisi Görmeye Başladım

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba 3 aydır tinnitus hastasıydım Sakarya'da yaşıyorum. İzmit'te kulak çınlama tedavisi görüyorum şu an daha bir tedavi olmadım kulağa iğne yapıyorlar 7 8 iğneden sonra fayda ediyor dediler .ben şu an 6. oldum ikincisinde az da olsa fayda gördüm eğer tedavi olursam durumu sizlere söyleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İğne ile ilaç tedavisi gördüm ama bende düzgün bir sonuç vermedi. Umarım size iyi gelir. Çok lanet bir hastalık.

Bende çok yok ama çoğalmaması için bu sesin hemen kbb başvurdum tabii tedavi yok deyip eve gönderdiler bir de kulağımda zarıma saç değiyormuş onu aldı geçer dedi tabii eve gelince geçmeyince artık anladım ve gerçeği kabul ettim tedavi yöntemleri aradım ve buldum ama işin kötü tarafı 100'de 100 herkeste geçmiyor.
İğne ile ilaç tedavisi gördüm ama bende düzgün bir sonuç vermedi. Umarım size iyi gelir. Çok lanet bir hastalık.

İstanbul'da doktor irfan bey var eğer sizinki çok şiddetliyse ona gitmenizi tavsiye ederim iğne sonuç vermediyse.

@Silinen üye tanrı her hastalığın şifasını veriyor. Umarım sizinkini de verir. 🙏

Geceleri zor oluyor biraz ama şükrediyorum tedavi olacak diye ama sabahleyin çınlamarım akşama göre daha az oluyor salı günü 7. iğne olacağım herhafta salı günü iğne yapılıyor 7.den sonra bir tedavi görürsem çok iyi olacak.

Geri
Yukarı