Tıp dersleri için uygun tablet önerisi

Doctor Huhuha

Hectopat
Ben tıp fakültesinde okumaktayım ve tabletler ile çalışmanın bana çok kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Yeri geldiğinde çok iyi not alabileceğim yeri geldiğinde klavye kullanabileceğim bunlarla birlikte ders çalışırken en iyi performansı sağlayacak bir tablet arıyorum. Tablet Bilgisayarlar da olabilir mobilite çok önemli benim için ve kaleminin çok iyi kullanılması da aradığım kriterler içinde. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Bütçe şöyle söyliyim laptop ya da tablet alacaktım pubmed tarzı makalelere ulaşabileceğim yeri geldiğinde slayt hazırlayacağım yani laptoptaki her şeyi yapabileceğim sürece 4 bin civarı olabilir bu arada tıp fakültesini ilk senemde kazandım.

4 bin civarı olabilir

Direkt iPad Pro 12.9" önerecektim. Lakin 4000 lira civarı bir şey arıyorum dediniz. Eğer ki bir miktar bütçenizi artırabilirseniz iPad Pro 11" 64 GB (eğitim mağazası fiyatı 5600 TL) öneririm. İleride Apple Pencil'ını da alırsınız. Rahat rahat kullanırsınız. Her işinizi fazlasıyla görecektir. Hem şu an yanında Beats Solo 3 Wireless kulaklık da veriyor. İsterseniz onu da hiç açmadan 1000-1250 TL gibi bir fiyata satışa koyabilir, daha çabuk elinizden çıkarabilirsiniz. Şu an 1400-1500 TL bandında satılıyor o kulaklıklar. Böylelikle yine şu anki 4000 TL olan bütçenizi aslında aşmamış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı