Tıp fakültesi için 14 inç laptop tavsiyesi

Türkiye'ye gelen cihazların %95'i sizin elinizde galiba.
Aynen hepsini satın aldım. Tarafsız yorumları okursanız anlarsınız. 2 şikayette de Huawei Müşteri hizmetlerinin arızalı ürünlerin burada sattıklarını söylediklerini gördüm. Kimseye zorla bir şey aldırmıyoruz, araştırırsanız görebilirsiniz.

Türkiye'ye gelen cihazların %95'i sizin elinizde galiba.
Hatta bu cümlen üzerine yabancı forumlara baktım da orada da var aynı problemler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yav arkadaş, benim işim performans/hacim/kütle değil, adam yazmış oyun bilgisayarı istemiyorum diye.

Yoksa hocam haklısınız.
Sadece isminde "oyun bilgisayarı" yazınca ne fark oluyor onu anlamıyorum.
Aynen hepsini satın aldım. Tarafsız yorumları okursanız anlarsınız. 2 şikayette de Huawei Müşteri hizmetlerinin arızalı ürünlerin burada sattıklarını söylediklerini gördüm. Kimseye zorla bir şey aldırmıyoruz, araştırırsanız görebilirsiniz.
2 şikayet, peki. Huawei gibi bir marka %95 oranında ışık sızması olan laptoplarını uzun süre satacak ve hala satışlara devam edecek, ona da peki

Ayrıca sunum yapacak, makale okuyacak arkadaşa niye 10.000tl'lik laptoplar öneriyorsunuz anlamış değilim.

2 şikayet, peki. Huawei gibi bir marka %95 oranında ışık sızması olan laptoplarını uzun süre satacak ve hala satışlara devam edecek, ona da peki

Ayrıca sunum yapacak, makale okuyacak arkadaşa niye 10.000tl'lik laptoplar öneriyorsunuz anlamış değilim.
Uzun ömürlü ve premium cihazlar öneriyoruz çünkü bütçe konusunda bir şey dememiş. Huawei satışlara hâlâ devam ediyor ve bu Huawei'in problemi benim değil.

Parayı bunlar verecek hocam ondandır.

Ağır, hantal ve batarya performansı kötü cihazlar ortaya çıkıyor. Yanlarında gelen tuğla güç adaptörlerini saymıyorum bile. Çoğu ultrabook telefon şarjı boyutlarındaki şarj aletleri ile geliyor artık.
Parayı bunlar verecek hocam ondandır.
Sıkıntın mı var durumla çözemedim. Arkadaş bütçe konusunda yorum yapmıyor ki bizde alınabilecek mantıklı cihazları söylüyoruz. Bütçeme uymaz derse ucuz alternatiflere yönlendiririz.

Uzun ömürlü ve premium cihazlar öneriyoruz çünkü bütçe konusunda bir şey dememiş. Huawei satışlara hâlâ devam ediyor ve bu Huawei'in problemi benim değil.
Premium kelimesini açar mısınız? İyi pazarlaması ve yüksek fiyatı olan ürünlere "Premium" mu diyorsunuz? Uzun ömürlü lafını da biraz açın çünkü bunun testini yapmak imkansız birkaç sene geçmesi gerekiyor.
Ağır, hantal ve batarya performansı kötü cihazlar ortaya çıkıyor. Yanlarında gelen tuğla güç adaptörlerini saymıyorum bile. Çoğu ultrabook telefon şarjı boyutlarındaki şarj aletleri ile geliyor artık.
Hantal ne demek? Ağır diyorsanız macbook ağırlığında "oyun" bilgisayarları da var. Batarya performansı pekala güzel, ama makale okayacak adamın ortalama üzeri bir bilgisayarda düşük performans modunda zaten batarya sorunu çekeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı