Tıp için iPad alınmalı mı?

messi6611

Centipat
Daha fazla  
Önümüzdeki büyük ihtimalle dönem tıpa başlayacağım. Tıp okuyanların çoğunluğuna sorduğumda iPad almamı tavsiye ediyorlar. Aklımda iPad Air 4 64 GB var. Sizce alınır mı? Avantajları veya dezavantajları neler olur ve 64 GB yeterli olur mu? (Ders dışında dizi film izlemek harici pek kullanmayacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önümüzdeki büyük ihtimalle dönem tıpa başlayacağım. Tıp okuyanların çoğunluğuna sorduğumda iPad almamı tavsiye ediyorlar. Aklımda iPad Air 4 64 GB var. Sizce alınır mı? Avantajları veya dezavantajları neler olur ve 64 GB yeterli olur mu? (ders dışında dizi film izlemek harici pek kullanmayacağım.)

Kalem de alacaksan alinir.

Bence alın, ders notuydu çıkmııyıı vs. zaten tonlarca not almak zorunda kalacaksınız. Tableti hem taşıması kolay olur hem de baskı masrafından kurtulursunuz. M1 işlemcili iPad Air veya Pro gayet güzel bir tercih olur.

Tıpçılar için veli nimet İPad. İPad Pro 12.9" modeli A4 kağıdı boyutlarına yakın olduğu için defter gibi.
Ben İPad Pro 11 modelini kullanıyorum, bu boyutu da çok kullanışlı diyebilirim.
Kalemi çok güzel, klavyeli kılıfı yani Magic Keyboard ise bütçen varsa mutlaka al, çok değiştiyor olayları. Ben bluetooth klavye aldım ama aynı pratiklikte kullanılmıyor sağa sola gidiyorsan.
Ses kalitesi çok güzel. İpad için geliştiriyon uygulamalar gayet güzel.

Fazla uzattım ama aklına takılan bir şey olursa sor.

Geri
Yukarı