Tipinizden nefret etmek

Aptal demen çok yanlış herkesin psikolojisi aynı değil senin psikolojin ile benim psikolojimi aynı tutman başlı başına hata senin tipin psikolojine etki etmez ama benim tipim bana eder yorum yazarken kullandığın kelimelere dikkat et ne ben ne de bir kimse bu konu hakkında saygısını bozmadı terbiyeli bir yorumda bulun lütfen.

Sana aptalsın demek istemedim. Düşünce biçimin aptalca geldi. Bu konudaki fikrin yani. Nasıl açıklayayım başka türlü bilemiyorum. Bende de hata var sert gittim biraz. O an boş geldi bana kendimce yorumladım.

Sana aptalsın demek istemedim. Düşünce biçimin aptalca geldi. Bu konudaki fikrin yani. Nasıl açıklayayım başka türlü bilemiyorum. Bende de hata var sert gittim biraz. O an boş geldi bana kendimce yorumladım.
"Aptal olamaz bir insan" diyince direk kendi üzerime anladım çünkü bu cümleden bu anlam çıkıyor genelde kusura bakma.

Tipsizlikte evrenler arasıyım. Ama hiç şikayetçi değilim. Doğru kişiyi tipin sayesinde seçebiliyorsun, sonuçta tipini yadırgayacaklar çok olacak. Çoğu yakışıklı insan gibi şımaramıyorsun, gözün açık oluyor. Aynaya bakıp tipinle dalga geçip gülebiliyorsun. Kız derdi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı