Tır için Vodafone TV televizyon sistemi nasıl kurulur?

Antares

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, babamın mesleği nakliyatçılık. 3 tane tırımız var fakat televizyon konusu problem oluyor. Bazı kişilerde şu sistemi gördüm. 1 tablet almışlar kendi telefonlarından internet paylaşıp tabletten de Vodafone TV üyeliklerine girip TV izlediklerini gördüm. Babamın telefonunda sınırsız Vodafone TV paketi var ancak ekran küçük olduğundan zevk vermiyor. Bunun için bazı sorularım var.
  1. Bahsettiğim sistem işe yarar mı?
  2. Kendi telefonumuzdan internet paylaştığımız zaman çok aşırı internet yer mi?
  3. Resimde gösterdiğim kısma tableti sabit tutturmak için nasıl bir aparat alabilirim?
İlk önce babamın kullandığı tırda deneyeceğim eğer verimli olursa diğer tırlara da kuracağım bu yüzden çok pahalı olmayacak başka önerileriniz varsa onlara da açığım. Örnek olarak Aydın Bahar abim yapmış mesela konularada değinmiş.
895_Mercedes-Benz_Axor_2011-e1499721900119.jpg

Son düzenleme:
Merhaba, babamın mesleği nakliyatçılık. 3 tane tırımız var fakat televizyon konusu problem oluyor. Bazı kişilerde şu sistemi gördüm. 1 tablet almışlar kendi telefonlarından internet paylaşıp tabletten de Vodafone TV üyeliklerine girip TV izlediklerini gördüm. Babamın telefonunda sınırsız Vodafone TV paketi var ancak ekran küçük olduğundan zevk vermiyor. Bunun için bazı sorularım var.
  3. Resimde gösterdiğim kısma tableti sabit tutturmak için nasıl bir aparat alabilirim?
İlk önce babamın kullandığı tırda deneyeceğim eğer verimli olursa diğer tırlara da kuracağım bu yüzden çok pahalı olmayacak başka önerileriniz varsa onlara da açığım.
Eki Görüntüle 894878

Sınırsız Vodafone TV paketi varsa internet yemez. Fakat bir sorun telefonun ekranını tablete bağlamak biraz zor olabilir 2 cihazında uzun süre sarjda kalması zarar verebilir.

İlk önce babamın kullandığı tırda deneyeceğim eğer verimli olursa diğer tırlara da kuracağım bu yüzden çok pahalı olmayacak başka önerileriniz varsa onlara da açığım.
Eki Görüntüle 894878

1- evet işe yarar.
2- Vodafone TV sistemini aldıysanız internetinizden yemez.
3- 3D printer kullanarak tableti tutmak için aparat yapıp onu işaret ettiğiniz bölüme vidalayabilirsiniz ya da internet üzerinden bu linkteki gibi bir aparat alabilirsiniz. Ama bana kalırsa sağlam olması için işaretlediğiniz yere vidalayın derim.

Sınırsız Vodafone TV paketi varsa internet yemez. Fakat bir sorun telefonun ekranını tablete bağlamak biraz zor olabilir 2 cihazında uzun süre sarjda kalması zarar verebilir.
Telefonun ekranını tablete bağlamıyoruz zaten sadece telefondan internet paylaşıp tabletten Vodafone TV üyeliğine girmek yeterli oluyor mesela bu videodaki gibi.
1- evet işe yarar.
2- Vodafone TV sistemini aldıysanız internetinizden yemez.
3- 3D printer kullanarak tableti tutmak için aparat yapıp onu işaret ettiğiniz bölüme vidalayabilirsiniz ya da internet üzerinden bu linkteki gibi bir aparat alabilirsiniz. Ama bana kalırsa sağlam olması için işaretlediğiniz yere vidalayın derim.
Teşekkür ederim şimdi bakınca bu Aydın Bahar abimde kurmuş bu sistemi yakın zamanda tablet alıp deneyeceğim tek sıkıntı tableti tutturmakta.

Telefonun ekranını tablete bağlamıyoruz zaten sadece telefondan internet paylaşıp tabletten Vodafone TV üyeliğine girmek yeterli oluyor mesela bu videodaki gibi.

Onun yerine bana kalırsa SIM kart destekleyen bir tablet alın yanına bir tane daha Vodafone hat alın onu tablete takın o hatta da sadece Vodafone TV alın.

Onun yerine bana kalırsa SIM kart destekleyen bir tablet alın yanına bir tane daha Vodafone hat alın onu tablete takın o hatta da sadece Vodafone TV alın.
Ona şuan da gerek görmüyorum 1-2 video izledim zaten internetten yana bir sorun olmayacağını anladım. 2. bir hat almak gerekmiyor şuan da gözümde zaten yeterince hat var babamın üstünde bir tane daha da almaz veya kendi üstüme de aldırmaz.
Kısacası benim gözümde de biraz öyle internet paylaşabiliriz sonuçta.

İnternet paylaşımı olduğunda normal internetinizden kullanır!
Adam modemi söktü götürüyooo! (Gerçek)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternet paylaşımı olduğunda normal internetinizden kullanır!
Adam modemi söktü götürüyooo! (Gerçek)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bende izledim ama Aydın abinin söylediği gibi gerçekten internet yemez mi ben ona takıldım yemeyeceğini düşünüyorum paylaşımda ek zaten sınırsız Vodafone TV paketine sahibiz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı